Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Sukackaitė      
 16       ->      
  [130] 16:25    M.Sukackaitė    
 9   Saida Micevičiūtė      11:7  11:6  11:6 [10']    
[120] 15:45    K.Čyvaitė      
 8   Kotryna Čyvaitė    11:7  11:7  11:5 [11']      
    [145] 17:05    M.Sukackaitė  
 5   Liepa Leonavičiūtė        11:8  11:6  11:7 [15']  
[121] 15:45    L.Leonavičiūtė      
 12   Milita Zalevskytė    11:3  11:2  11:1 [10']      
  [131] 16:25    O.Ščerbakova    
 13   Milda Lekšaitė      11:8  6:11  12:10  11:9 [28']    
[122] 15:45    O.Ščerbakova      
 4   Oresta Ščerbakova    13:11  11:6  11:2 [14']       1-a vieta
      [155] 17:40    M.Sukackaitė
 3   Signė Borisenko          11:7  11:5  11:7 [13']
[123] 16:05    S.Borisenko      
 14   Austėja Reifonaitė    11:0  11:1  11:0 [7']      
  [132] 16:25    S.Borisenko    
 11   Aistė Comaitė      11:2  11:4  11:4 [11']    
[124] 16:05    G.Jurkevičiūtė      
 6   Gabija Jurkevičiūtė    14:12  11:8  11:5 [16']      
    [146] 17:05    S.Borisenko  
 7   Rusnė Vitkauskaitė        11:8  4:11  11:8  11:4 [22']  
[104] 14:50    A.Stankevičiūtė      
 10   Augustė Stankevičiūtė    11:7  11:5  11:4 [14']      
  [133] 16:25    K.Anciūtė    
 15   Austėja Pipiraitė      11:3  11:9  11:5 [13']    
[111] 15:10    K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    11:0  11:3  11:1 [8']    O.Ščerbakova   3-a vieta
      [156] 17:40    K.Anciūtė
       K.Anciūtė   11:8  11:9  11:5 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Čyvaitė    
    [147] 17:20    L.Leonavičiūtė  
     L.Leonavičiūtė   11:6  11:6  5:11  11:6 [19']   5-a vieta
     
     G.Jurkevičiūtė     ->
    [148] 17:20    A.Stankevičiūtė  
     A.Stankevičiūtė   11:7  11:6  8:11  11:3 [19']  
         
         
       K.Čyvaitė   7-a vieta
     
       G.Jurkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [134] 16:25   S.Micevičiūtė    
   S.Micevičiūtė   ->    
    [149] 17:20    M.Lekšaitė  
   M.Zalevskytė     11:5  11:8  11:6 [13']  
  [135] 16:45    M.Lekšaitė    
   M.Lekšaitė   11:1  11:3  11:1 [8']     9-a vieta
     
   A.Reifonaitė       ->
  [136] 16:45    A.Comaitė    
   A.Comaitė   11:2  11:3  11:9 [10']    
    [150] 17:20    R.Vitkauskaitė  
   R.Vitkauskaitė     11:4  11:6  11:6 [12']  
  [137] 16:45    R.Vitkauskaitė    
   A.Pipiraitė   11:5  11:4  11:7 [12']    
         
       S.Micevičiūtė   11-a vieta
     
       A.Comaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [151] 17:20   M.Zalevskytė  
     M.Zalevskytė   ->   13-a vieta
     
     A.Reifonaitė     ->
    [152] 17:20    A.Reifonaitė  
     A.Pipiraitė   ->  
         
         
        15-a vieta
       A.Pipiraitė
       A.Pipiraitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.