Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Signė Borisenko ,   Oresta Ščerbakova   Dėl 1-4 vietų    
 S.Borisenko, O.Ščerbakova    
 8       ->    
  [176] 18:40    S.Borisenko, O.Ščerbakova  
 5   Saida Micevičiūtė ,   Rusnė Vitkauskaitė      11:2  10:12  12:10  14:15  11:5 [39']  
[165] 18:20    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 4   Liepa Leonavičiūtė ,   Augustė Stankevičiūtė    11:3  11:8  11:4 [15']    1-a vieta
    [187] 19:20    K.Anciūtė, M.Lekšaitė
 3   Gabija Jurkevičiūtė ,   Vakarė Trakšelytė        10:12  11:7  9:11  11:9  11:9 [39']
[166] 18:20    G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė    
 6   Aistė Comaitė ,   Milana Leven    11:2  11:6  11:3 [11']    
  [177] 19:00    K.Anciūtė, M.Lekšaitė  
 7   Austėja Reifonaitė ,   Milita Zalevskytė      11:9  4:11  11:7  11:9 [22']  
[167] 18:20    K.Anciūtė, M.Lekšaitė    
 2   Kristė Anciūtė ,   Milda Lekšaitė    11:2  11:2  11:2 [9']    
     
     L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  3-a vieta
  [188] 19:20    G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė
   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė   12:14  9:11  11:7  11:8  12:10 [35']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė  
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   ->  5-a vieta
    [189] 19:40    S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė
   A.Comaitė, M.Leven     11:7  11:9  11:7 [14']
  [178] 19:00    A.Comaitė, M.Leven  
   A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   11:3  11:4  11:2 [10']  
       
       
     7-a vieta
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.