Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Mykolas Grytė    Dėl 1-16 vietos        
 M.Grytė        
 32       ->        
  [58] 12:35    M.Grytė      
 17   Nojus Šiaulys      11:1  11:0  11:4 [11']      
[52] 12:20    N.Alijauskas        
 16   Nojus Alijauskas    11:6  9:11  11:7  11:6 [16']        
    [73] 13:15    M.Grytė    
 9   Jokūbas Kazlauskas        11:4  11:7  11:3 [12']    
 J.Kazlauskas        
 24       ->        
  [59] 12:35    J.Kazlauskas      
 25         11:3  11:2  11:9 [9']      
 R.Krūminas        
 8   Rokas Krūminas    ->        
      [87] 13:55    T.Žibūda  
 5   Titas Žibūda          3:11  7:11  11:8  11:5  12:10 [28']  
 T.Žibūda        
 28       ->        
  [60] 12:35    T.Žibūda      
 21         ->      
 P.Alijošius        
 12   Paulius Alijošius    ->        
    [74] 13:15    T.Žibūda    
 13   Domantas Ausiejus        8:11  11:6  11:8  11:5 [18']    
[53] 12:20    D.Ausiejus        
 20   Kornelijus Paulauskis    11:5  11:4  11:3 [11']        
  [61] 12:35    R.Dargis      
 29         11:2  11:4  11:2 [9']      
 R.Dargis        
 4   Rokas Dargis    ->         1-a vieta
        [102] 14:50    R.Lesinskas
 3   Rokas Lesinskas            11:6  11:3  11:4 [11']
 R.Lesinskas        
 30       ->        
  [62] 12:35    R.Lesinskas      
 19   Gabrielius Armonas Starkutis      11:1  11:2  11:0 [8']      
[54] 12:20    M.Kropaitis        
 14   Mikas Kropaitis    11:3  11:3  11:6 [11']        
    [75] 13:15    R.Lesinskas    
 11   Vilius Kontrimas        11:8  11:2  11:4 [11']    
 V.Kontrimas        
 22       ->        
  [63] 12:35    M.Lukonas      
 27         11:1  11:3  11:3 [9']      
 M.Lukonas        
 6   Mantas Lukonas    ->        
      [88] 14:10    R.Lesinskas  
 7   Evaldas Steponkus          11:8  11:5  11:9 [16']  
 E.Steponkus        
 26       ->        
  [64] 12:55   U.Lygnugaris      
 23           B/Ž      
 U.Lygnugaris        
 10   Ugnius Lygnugaris    ->        
    [76] 13:35    N.Tenikaitis    
 15   Arnas Krasauskas        11:1  11:3  11:5 [11']    
[55] 12:20    A.Krasauskas        
 18   Gabrielius Ostrovskis    11:3  11:5  11:8 [15']      M.Grytė   3-a vieta
  [65] 12:55    N.Tenikaitis   [103] 14:50    N.Tenikaitis
 31         11:1  11:5  11:4 [11']    N.Tenikaitis   11:7  10:12  11:1  11:4 [16']
 N.Tenikaitis        
 2   Nojus Tenikaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Kazlauskas    
      [89] 14:10    R.Dargis  
       R.Dargis   11:5  11:8  11:5 [11']   5-a vieta
       
       M.Lukonas     ->
      [90] 14:10    M.Lukonas  
       U.Lygnugaris   11:4  11:4  12:10 [17']  
           
           
         J.Kazlauskas   7-a vieta
       
         U.Lygnugaris   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Alijauskas      
    [77] 13:35    R.Krūminas    
     R.Krūminas   11:8  11:9  12:10 [17']    
      [91] 14:10    R.Krūminas  
     P.Alijošius     11:8  7:11  10:12  11:7  11:9 [24']  
    [78] 13:35    D.Ausiejus    
     D.Ausiejus   ->     9-a vieta
       
     M.Kropaitis       ->
    [79] 13:35    M.Kropaitis    
     V.Kontrimas   13:11  11:4  11:2 [16']    
      [92] 14:10    A.Krasauskas  
     E.Steponkus     11:3  9:11  11:6  11:5 [19']  
    [80] 13:35    A.Krasauskas    
     A.Krasauskas   ->    
           
         D.Ausiejus   11-a vieta
       
         M.Kropaitis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Alijauskas    
      [93] 14:10    N.Alijauskas  
       P.Alijošius   ->   13-a vieta
       
       V.Kontrimas     ->
      [94] 14:30    V.Kontrimas  
       E.Steponkus   ->  
           
           
         P.Alijošius   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      E.Steponkus   ->
         
   N.Šiaulys      
   N.Šiaulys   ->      
     N.Šiaulys    
      ->    
   .      
    ->      
      [66] 12:55    N.Šiaulys  
        11:7  11:8  11:4 [12']  
   .      
    ->      
     K.Paulauskis    
   K.Paulauskis     ->    
   K.Paulauskis      
    ->       17-a vieta
        [81] 13:35    G.Ostrovskis
          8:11  11:8  9:11  11:9  14:12 [27']
   G.Starkutis      
   G.Starkutis   ->      
     G.Starkutis    
      ->    
   .      
    ->      
      [67] 12:55    G.Ostrovskis  
        11:4  11:3  11:3 [10']  
   .      
    ->      
     G.Ostrovskis    
   G.Ostrovskis     ->    
   G.Ostrovskis      
    ->    K.Paulauskis   19-a vieta
        [82] 13:55    K.Paulauskis
         G.Starkutis   11:9  11:4  11:8 [15']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.