Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Dangė Lygnugarytė    Dėl 1-16 vietos        
 D.Lygnugarytė        
 32       ->        
  [9] 09:45    D.Lygnugarytė      
 17   Roberta Neverauskaitė      11:1  11:1  11:3 [9']      
[1] 09:30    E.Elzbergaitė        
 16   Emilija Elzbergaitė    7:11  11:7  11:9  11:9 [18']        
    [22] 10:25    D.Lygnugarytė    
 9   Nomeda Seniūnaitė        11:3  11:1  11:1 [9']    
 N.Seniūnaitė        
 24       ->        
  [10] 09:45    N.Seniūnaitė      
 25         11:9  11:5  11:7 [13']      
 D.Norgailaitė        
 8   Dominyka Norgailaitė    ->        
      [36] 11:20    D.Lygnugarytė  
 5   Marija Rimkutė          11:5  11:9  11:2 [15']  
 M.Rimkutė        
 28       ->        
  [11] 09:45    M.Rimkutė      
 21   Augustė Butkutė      11:2  11:0  11:1 [8']      
[2] 09:30   A.Butkutė        
 12   Urtė Gatelytė      B/Ž        
    [23] 10:25    M.Rimkutė    
 13   Erika Žiaušytė        6:11  11:6  11:6  12:10 [21']    
[3] 09:30    E.Žiaušytė        
 20   Viltė Žakaitytė    11:1  11:3  11:3 [10']        
  [12] 10:05    A.Ramaneckaitė      
 29         11:7  11:3  11:3 [11']      
 A.Ramaneckaitė        
 4   Aurelija Ramaneckaitė    ->         1-a vieta
        [49] 12:00    D.Lygnugarytė
 3   Agota Narvilaitė            11:8  11:2  13:11 [18']
 A.Narvilaitė        
 30       ->        
  [13] 10:05    A.Narvilaitė      
 19   Loreta Radavičiūtė      11:7  11:8  11:4 [13']      
[4] 09:30    G.Paulikaitė        
 14   Gabrielė Paulikaitė    11:6  11:9  11:8 [13']        
    [24] 10:45    A.Narvilaitė    
 11   Ugnė Drungilaitė        11:5  11:1  11:8 [10']    
[5] 09:30    U.Drungilaitė        
 22   Ugnė Tiškutė    6:11  11:8  14:12  12:14  11:6 [23']        
  [14] 10:05    A.Vaišvilaitė      
 27         11:6  11:4  11:4 [11']      
 A.Vaišvilaitė        
 6   Amanda Vaišvilaitė    ->        
      [37] 11:20    L.Aleknavičiūtė  
 7   Barbora Cirtautaitė          9:11  11:6  11:4  11:1 [19']  
 B.Cirtautaitė        
 26       ->        
  [15] 10:05    A.Jarutytė      
 23         11:8  11:4  8:11  15:13 [23']      
 A.Jarutytė        
 10   Aistė Jarutytė    ->        
    [25] 10:45    L.Aleknavičiūtė    
 15   Astrėja Nutautaitė        11:3  11:3  11:5 [11']    
[6] 09:30    A.Nutautaitė        
 18   Meda Narvilaitė    11:4  11:4  11:3 [10']      M.Rimkutė   3-a vieta
  [16] 10:05    L.Aleknavičiūtė   [50] 12:00    A.Narvilaitė
 31         11:5  11:4  11:6 [12']    A.Narvilaitė   11:5  8:11  11:8  9:11  11:1 [23']
 L.Aleknavičiūtė        
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Seniūnaitė    
      [38] 11:20    N.Seniūnaitė  
       A.Ramaneckaitė   11:8  11:6  12:10 [17']   5-a vieta
       
       A.Vaišvilaitė     ->
      [39] 11:20    A.Vaišvilaitė  
       A.Jarutytė   12:10  11:8  9:11  11:9 [21']  
           
           
         A.Ramaneckaitė   7-a vieta
       
         A.Jarutytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Elzbergaitė      
    [26] 10:45    D.Norgailaitė    
     D.Norgailaitė   11:7  11:5  11:6 [17']    
      [40] 11:20    D.Norgailaitė  
     A.Butkutė     11:5  4:11  11:7  11:8 [16']  
    [27] 10:45    E.Žiaušytė    
     E.Žiaušytė   11:3  11:3  11:3 [11']     9-a vieta
       
     G.Paulikaitė       ->
    [28] 10:45    U.Drungilaitė    
     U.Drungilaitė   11:3  11:6  11:3 [11']    
      [41] 11:40    A.Nutautaitė  
     B.Cirtautaitė     15:14  11:4  11:7 [16']  
    [29] 10:45    A.Nutautaitė    
     A.Nutautaitė   11:7  8:11  10:12  11:7  11:6 [28']    
           
         E.Žiaušytė   11-a vieta
       
         U.Drungilaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Elzbergaitė    
      [42] 11:40    E.Elzbergaitė  
       A.Butkutė   11:7  11:7  11:4 [13']   13-a vieta
       
       G.Paulikaitė     ->
      [43] 11:40    B.Cirtautaitė  
       B.Cirtautaitė   11:5  11:7  11:3 [11']  
           
           
         A.Butkutė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Paulikaitė   ->
         
   R.Neverauskaitė      
   R.Neverauskaitė   ->      
     R.Neverauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [44] 11:40    R.Neverauskaitė  
        11:4  11:4  11:0 [12']  
   U.Gatelytė      
   U.Gatelytė   ->      
    [30] 11:00   V.Žakaitytė    
   V.Žakaitytė       B/Ž    
   V.Žakaitytė      
    ->       17-a vieta
        [51] 12:00    R.Neverauskaitė
          11:5  13:15  12:10  11:8 [25']
   L.Radavičiūtė      
   L.Radavičiūtė   ->      
    [31] 11:00    U.Tiškutė    
   U.Tiškutė     11:6  11:8  11:6 [11']    
   U.Tiškutė      
    ->      
      [45] 11:40    U.Tiškutė  
        11:6  11:3  11:7 [11']  
   .      
    ->      
     M.Narvilaitė    
   M.Narvilaitė     ->    
   M.Narvilaitė      
    ->    V.Žakaitytė   19-a vieta
       
         M.Narvilaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       U.Gatelytė  
       U.Gatelytė   ->   21-a vieta
       
       L.Radavičiūtė     ->
       L.Radavičiūtė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug D    V  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.