Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [17] 10:05    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 9   Gabrielius Ostrovskis 
 Nojus Šiaulys 
    11:3  11:2  11:4 [9']    
[7] 09:45    N.Alijauskas, M.Kropaitis      
 8   Nojus Alijauskas 
 Mikas Kropaitis 
  12:10  8:11  8:11  11:4  12:10 [27']      
    [32] 11:00    M.Grytė, N.Tenikaitis  
 5   Vilius Kontrimas 
 Mikas Macijauskas 
      11:5  11:5  11:7 [11']  
 V.Kontrimas, M.Macijauskas      
 12       ->      
  [18] 10:25    D.Ausiejus, M.Lukonas    
 13         11:2  11:4  11:4 [11']    
 D.Ausiejus, M.Lukonas      
 4   Domantas Ausiejus 
 Mantas Lukonas 
  ->       1-a vieta
      [46] 12:00    R.Lesinskas, T.Žibūda
 3   Rokas Dargis 
 Evaldas Steponkus 
        11:6  15:14  11:8 [17']
 R.Dargis, E.Steponkus      
 14       ->      
  [19] 10:25   U.Lygnugaris, J.Kazlauskas    
 11           B/Ž    
 U.Lygnugaris, J.Kazlauskas      
 6   Ugnius Lygnugaris 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->      
    [33] 11:00    R.Lesinskas, T.Žibūda  
 7   Arnas Krasauskas 
 Rokas Krūminas 
      11:3  11:3  11:4 [9']  
[8] 09:45    A.Krasauskas, R.Krūminas      
 10   Kornelijus Paulauskis 
 Gabrielius Armonas Starkutis 
  11:4  11:3  11:5 [13']      
  [20] 10:25    R.Lesinskas, T.Žibūda    
 15         11:4  11:6  11:2 [12']    
 R.Lesinskas, T.Žibūda      
 2   Rokas Lesinskas 
 Titas Žibūda 
  ->    D.Ausiejus, M.Lukonas   3-a vieta
      [47] 12:00    D.Ausiejus, M.Lukonas
       U.Lygnugaris, J.Kazlauskas   11:8  11:4  11:5 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Alijauskas, M.Kropaitis    
    [34] 11:00    N.Alijauskas, M.Kropaitis  
     V.Kontrimas, M.Macijauskas   5:11  12:10  11:7  11:9 [23']   5-a vieta
      [48] 12:00    A.Krasauskas, R.Krūminas
     R.Dargis, E.Steponkus     13:11  6:11  8:11  11:8  11:4 [26']
    [35] 11:20   A.Krasauskas, R.Krūminas  
     A.Krasauskas, R.Krūminas     B/Ž  
         
         
       V.Kontrimas, M.Macijauskas   7-a vieta
     
       R.Dargis, E.Steponkus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Ostrovskis, N.Šiaulys    
   G.Ostrovskis, N.Šiaulys   ->    
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [21] 10:25    G.Ostrovskis, N.Šiaulys
        9:11  11:4  11:3  11:3 [20']
   .    
    ->    
     K.Paulauskis, G.Starkutis  
   K.Paulauskis, G.Starkutis     ->  
   K.Paulauskis, G.Starkutis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.