Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Titas Žibūda 
 Nomeda Seniūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Žibūda, N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [116] 15:30    T.Žibūda, N.Seniūnaitė    
 9   Nojus Alijauskas 
 Astrėja Nutautaitė 
    11:7  13:11  11:6 [13']    
[109] 15:10    R.Dargis, L.Radavičiūtė      
 8   Rokas Dargis 
 Loreta Radavičiūtė 
  6:11  11:8  11:7  5:11  11:8 [25']      
    [126] 16:05    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė  
 5   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
      10:12  11:5  11:9  13:11 [22']  
 R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė      
 12       ->      
  [117] 15:30    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
 13         12:10  11:5  11:6 [15']    
 M.Lukonas, A.Jarutytė      
 4   Mantas Lukonas 
 Aistė Jarutytė 
  ->       1-a vieta
      [141] 17:05    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė
 3   Mykolas Grytė 
 Dominyka Norgailaitė 
        9:11  11:7  11:7  11:5 [19']
 M.Grytė, D.Norgailaitė      
 14       ->      
  [118] 15:45    M.Grytė, D.Norgailaitė    
 11         11:6  11:6  11:2 [11']    
 N.Šiaulys, B.Cirtautaitė      
 6   Nojus Šiaulys 
 Barbora Cirtautaitė 
  ->      
    [127] 16:05    N.Tenikaitis, A.Vaišvilaitė  
 7   Jokūbas Kazlauskas 
 Urtė Gatelytė 
      11:5  11:7  11:8 [11']  
[110] 15:10   M.Kropaitis, E.Elzbergaitė      
 10   Mikas Kropaitis 
 Emilija Elzbergaitė 
    B/Ž      
  [119] 15:45    N.Tenikaitis, A.Vaišvilaitė    
 15         11:1  11:2  11:1 [8']    
 N.Tenikaitis, A.Vaišvilaitė      
 2   Nojus Tenikaitis 
 Amanda Vaišvilaitė 
  ->    T.Žibūda, N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [142] 17:05    T.Žibūda, N.Seniūnaitė
       M.Grytė, D.Norgailaitė   12:10  11:6  11:4 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dargis, L.Radavičiūtė    
    [128] 16:05    M.Lukonas, A.Jarutytė  
     M.Lukonas, A.Jarutytė   11:5  5:11  13:15  11:4  11:5 [22']   5-a vieta
      [143] 17:05    M.Lukonas, A.Jarutytė
     N.Šiaulys, B.Cirtautaitė     11:8  11:8  11:4 [13']
    [129] 16:25    N.Šiaulys, B.Cirtautaitė  
     M.Kropaitis, E.Elzbergaitė   11:9  11:5  11:7 [15']  
         
         
       R.Dargis, L.Radavičiūtė   7-a vieta
     
       M.Kropaitis, E.Elzbergaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Alijauskas, A.Nutautaitė    
   N.Alijauskas, A.Nutautaitė   ->    
     N.Alijauskas, A.Nutautaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [144] 17:05    N.Alijauskas, A.Nutautaitė
        ->
   .    
    ->    
     J.Kazlauskas, U.Gatelytė  
   J.Kazlauskas, U.Gatelytė     ->  
   J.Kazlauskas, U.Gatelytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.