Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Titas Žibūda 
 Nomeda Seniūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Žibūda, N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [116] 15:30    T.Žibūda, N.Seniūnaitė    
 9   Nojus Alijauskas 
 Astrėja Nutautaitė 
    11:7  13:11  11:6 [13']    
[109] 15:10    R.Dargis, L.Radavičiūtė      
 8   Rokas Dargis 
 Loreta Radavičiūtė 
  6:11  11:8  11:7  5:11  11:8 [25']      
    [126] 16:05    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė  
 5   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
      10:12  11:5  11:9  13:11 [22']  
 R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė      
 12       ->      
  [117] 15:30    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
 13         12:10  11:5  11:6 [15']    
 M.Lukonas, A.Jarutytė      
 4   Mantas Lukonas 
 Aistė Jarutytė 
  ->       1-a vieta
      [141] 17:05    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė
 3   Mykolas Grytė 
 Dominyka Norgailaitė 
        9:11  11:7  11:7  11:5 [19']
 M.Grytė, D.Norgailaitė      
 14       ->      
  [118] 15:45    M.Grytė, D.Norgailaitė    
 11         11:6  11:6  11:2 [11']    
 N.Šiaulys, B.Cirtautaitė      
 6   Nojus Šiaulys 
 Barbora Cirtautaitė 
  ->      
    [127] 16:05    N.Tenikaitis, A.Vaišvilaitė  
 7   Jokūbas Kazlauskas 
 Urtė Gatelytė 
      11:5  11:7  11:8 [11']  
[110] 15:10   M.Kropaitis, E.Elzbergaitė      
 10   Mikas Kropaitis 
 Emilija Elzbergaitė 
    B/Ž      
  [119] 15:45    N.Tenikaitis, A.Vaišvilaitė    
 15         11:1  11:2  11:1 [8']    
 N.Tenikaitis, A.Vaišvilaitė      
 2   Nojus Tenikaitis 
 Amanda Vaišvilaitė 
  ->    T.Žibūda, N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [142] 17:05    T.Žibūda, N.Seniūnaitė
       M.Grytė, D.Norgailaitė   12:10  11:6  11:4 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dargis, L.Radavičiūtė    
    [128] 16:05    M.Lukonas, A.Jarutytė  
     M.Lukonas, A.Jarutytė   11:5  5:11  13:15  11:4  11:5 [22']   5-a vieta
      [143] 17:05    M.Lukonas, A.Jarutytė
     N.Šiaulys, B.Cirtautaitė     11:8  11:8  11:4 [13']
    [129] 16:25    N.Šiaulys, B.Cirtautaitė  
     M.Kropaitis, E.Elzbergaitė   11:9  11:5  11:7 [15']  
         
         
       R.Dargis, L.Radavičiūtė   7-a vieta
     
       M.Kropaitis, E.Elzbergaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Alijauskas, A.Nutautaitė    
   N.Alijauskas, A.Nutautaitė   ->    
     N.Alijauskas, A.Nutautaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [144] 17:05    N.Alijauskas, A.Nutautaitė
        ->
   .    
    ->    
     J.Kazlauskas, U.Gatelytė  
   J.Kazlauskas, U.Gatelytė     ->  
   J.Kazlauskas, U.Gatelytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.