Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
21
6
21
10
 14'
21
17
21
19
 26'
84/52
32
2
1
2 Karolis Reimeris 
 Remigijus Reimeris 
6
21
10
21
 14'
15
21
21
19
21
19
 40'
73/101
-28
1
2
3 Aleksandrs Uljanovs 
 Vladimirs Uljanovs 
17
21
19
21
 26'
21
15
19
21
19
21
 40'
95/99
-4
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Vaškevičius 
 Benas Vaškevičius 
21
10
21
7
 19'
21
17
21
8
 22'
84/42
42
2
1
2 Kęstas Supronas 
 Linas Supronas 
10
21
7
21
 19'
11
21
16
21
 30'
44/84
-40
0
3
3 Renaldas Šileris 
 Jonas Šileris 
17
21
8
21
 22'
21
11
21
16
 30'
67/69
-2
1
2



2019-02-16  
   1-a vieta
 1    Arnoldas Slušnys,  Edgaras Slušnys  
[43] 11:50   T.Vaškevičius, B.Vaškevičius
 2    Tomas Vaškevičius,  Benas Vaškevičius   21:14  21:18 [20']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 3    Karolis Reimeris,  Remigijus Reimeris  
[44] 12:15   R.Šileris, J.Šileris
 6    Renaldas Šileris,  Jonas Šileris   21:13  21:11 [19']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 4    Kęstas Supronas,  Linas Supronas  
[45] 12:15   A.Uljanovs, V.Uljanovs
 5    Aleksandrs Uljanovs,  Vladimirs Uljanovs   21:14  26:24 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.