Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
21
6
21
10
 14'
21
17
21
19
 26'
84/52
32
2
1
2 Karolis Reimeris 
 Remigijus Reimeris 
6
21
10
21
 14'
15
21
21
19
21
19
 40'
73/101
-28
1
2
3 Aleksandrs Uljanovs 
 Vladimirs Uljanovs 
17
21
19
21
 26'
21
15
19
21
19
21
 40'
95/99
-4
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Vaškevičius 
 Benas Vaškevičius 
21
10
21
7
 19'
21
17
21
8
 22'
84/42
42
2
1
2 Kęstas Supronas 
 Linas Supronas 
10
21
7
21
 19'
11
21
16
21
 30'
44/84
-40
0
3
3 Renaldas Šileris 
 Jonas Šileris 
17
21
8
21
 22'
21
11
21
16
 30'
67/69
-2
1
2



2019-02-16  
   1-a vieta
 1    Arnoldas Slušnys,  Edgaras Slušnys  
[43] 11:50   T.Vaškevičius, B.Vaškevičius
 2    Tomas Vaškevičius,  Benas Vaškevičius   21:14  21:18 [20']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 3    Karolis Reimeris,  Remigijus Reimeris  
[44] 12:15   R.Šileris, J.Šileris
 6    Renaldas Šileris,  Jonas Šileris   21:13  21:11 [19']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 4    Kęstas Supronas,  Linas Supronas  
[45] 12:15   A.Uljanovs, V.Uljanovs
 5    Aleksandrs Uljanovs,  Vladimirs Uljanovs   21:14  26:24 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.