Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sergej Leonovič 
 Daniel Leonovič 
11
21
14
21
 27'
12
21
21
19
19
21
 36'
21
18
21
16
 22'
22
20
21
16
 24'
162/173
-11
2
3
2 Aurelijus Umantas 
 Paulius Umantas 
21
11
21
14
 27'
21
18
21
12
 26'
21
11
21
11
 25'
21
13
21
11
 22'
168/101
67
4
1
3 Matas Mackevičius 
 Vaidas Mackevičius 
21
12
19
21
21
19
 36'
18
21
12
21
 26'
25
23
21
15
 28'
17
21
21
13
21
19
 32'
196/185
11
3
2
4 Valdas Kundrotas 
 Valdas Paulauskas 
18
21
16
21
 22'
11
21
11
21
 25'
23
25
15
21
 28'
14
21
21
19
9
21
 31'
138/191
-53
0
5
5 Jonas Sabulis 
 Žanas Sabulis 
20
22
16
21
 24'
13
21
11
21
 22'
21
17
13
21
19
21
 32'
21
14
19
21
21
9
 31'
174/188
-14
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mamertas Noreika 
 Saulius Noreika 
21
18
21
17
 26'
21
17
15
21
21
11
 36'
22
20
21
11
 25'
21
4
21
8
 18'
184/127
57
4
1
2 Kristians Rozenvalds 
 Pauls Rozenvalds 
18
21
17
21
 26'
12
21
18
21
 29'
21
12
14
21
21
13
 35'
15
21
21
13
21
11
 34'
178/175
3
2
3
3 Arūnas Smalskis 
 Mantas Smalskis 
17
21
21
15
11
21
 36'
21
12
21
18
 29'
21
17
21
15
 27'
21
8
21
7
 22'
175/134
41
3
2
4 Adomas Kovarskas 
 Juozas Kovarskas 
20
22
11
21
 25'
12
21
21
14
13
21
 35'
17
21
15
21
 27'
21
19
21
14
 28'
151/174
-23
1
4
5 Ąžuolas Galiauskas 
 Vidmantas Galiauskas 
4
21
8
21
 18'
21
15
13
21
11
21
 34'
8
21
7
21
 22'
19
21
14
21
 28'
105/183
-78
0
5



2019-02-16  
   1-a vieta
 2    Mamertas Noreika,  Saulius Noreika  
[74] 13:35   A.Umantas, P.Umantas
 3    Aurelijus Umantas,  Paulius Umantas   21:15  18:21  21:14 [38']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 5    Matas Mackevičius,  Vaidas Mackevičius  
[75] 13:35   M.Mackevičius, V.Mackevičius
 6    Arūnas Smalskis,  Mantas Smalskis   21:15  21:11 [26']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 1    Sergej Leonovič,  Daniel Leonovič  
[76] 13:35   S.Leonovič, D.Leonovič
 4    Kristians Rozenvalds,  Pauls Rozenvalds   21:2  21:18 [23']
   



2019-02-16  
   7-a vieta
 8    Adomas Kovarskas,  Juozas Kovarskas  
[77] 14:00   J.Sabulis, Ž.Sabulis
 9    Jonas Sabulis,  Žanas Sabulis   21:14  21:13 [25']
   



2019-02-16  
   9-a vieta
 7    Valdas Kundrotas,  Valdas Paulauskas  
[78] 14:00   V.Kundrotas, V.Paulauskas
 10  Ąžuolas Galiauskas,  Vidmantas Galiauskas   21:7  21:15 [28']
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.