Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rokas Grytė 
 Mykolas Grytė 
12
21
15
21
 22'
21
14
21
9
 18'
21
11
21
17
 23'
21
4
21
7
 22'
153/104
49
3
2
2 Adomas Zavackas 
 Rimantas Zavackas 
21
12
21
15
 22'
21
18
21
12
 23'
21
6
21
16
 28'
21
5
21
9
 24'
168/93
75
4
1
3 Kęstutis Krūminas 
 Rokas Krūminas 
14
21
9
21
 18'
18
21
12
21
 23'
23
21
21
15
 26'
21
12
21
13
139/145
-6
2
3
4 Rolandas Čepulis 
 Kristupas Čepulis 
11
21
17
21
 23'
6
21
16
21
 28'
21
23
15
21
 26'
21
10
21
14
 23'
128/152
-24
1
4
5 Kęstutis Povilonis 
 Pijus Povilonis 
4
21
7
21
 22'
5
21
9
21
 24'
12
21
13
21
10
21
14
21
 23'
74/168
-94
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Gedminas 
 Joris Šveistys 
7
21
12
21
 21'
18
21
21
18
14
21
 35'
15
21
11
21
 23'
8
21
12
21
 21'
118/186
-68
0
5
2 Saulius Lukonas 
 Mantas Lukonas 
21
7
21
12
 21'
21
17
21
8
 23'
21
9
21
8
 20'
21
16
28
26
 28'
175/103
72
4
1
3 Jonas Daugėla 
 Rokas Daugėla 
21
18
18
21
21
14
 35'
17
21
8
21
 23'
14
21
14
21
 24'
11
21
21
19
15
21
 33'
160/198
-38
1
4
4 Aurelijus Šadauskas 
 Rokas Šadauskas 
21
15
21
11
 23'
9
21
8
21
 20'
21
14
21
14
 24'
21
17
11
21
17
21
 31'
150/155
-5
2
3
5 Egidijus Bubulis 
 Juozas Kriščiūnas 
21
8
21
12
 21'
16
21
26
28
 28'
21
11
19
21
21
15
 33'
17
21
21
11
21
17
 31'
204/165
39
3
2



2019-02-16  
   1-a vieta
 3    Adomas Zavackas,  Rimantas Zavackas  
[79] 14:00   A.Zavackas, R.Zavackas
 4    Saulius Lukonas,  Mantas Lukonas   16:21  24:22  21:16 [25']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 1    Rokas Grytė,  Mykolas Grytė  
[80] 14:00   E.Bubulis, J.Kriščiūnas
 10  Egidijus Bubulis,  Juozas Kriščiūnas   22:20  15:21  25:23 [35']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 5    Kęstutis Krūminas,  Rokas Krūminas  
[81] 14:00   A.Šadauskas, R.Šadauskas
 8    Aurelijus Šadauskas,  Rokas Šadauskas   24:22  21:19 [28']
   



2019-02-16  
   7-a vieta
 6    Jonas Daugėla,  Rokas Daugėla  
[82] 14:00   R.Čepulis, K.Čepulis
 7    Rolandas Čepulis,  Kristupas Čepulis   21:11  21:11 [25']
   



2019-02-16  
   9-a vieta
 2    Evaldas Gedminas,  Joris Šveistys  
[83] 14:00   E.Gedminas, J.Šveistys
 9    Kęstutis Povilonis,  Pijus Povilonis   21:14  21:11 [23']
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.