Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sergej Leonovič 
 Taja Leonovič 
21
13
21
16
 22'
21
16
13
21
21
11
 33'
21
13
19
21
21
13
 37'
158/124
34
3
1
2 Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
13
21
16
21
 22'
9
21
8
21
 19'
21
18
12
21
17
21
 32'
96/144
-48
0
4
3 Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
16
21
21
13
11
21
 33'
21
9
21
8
 19'
21
19
18
21
21
12
 31'
150/124
26
2
2
4 Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
13
21
21
19
13
21
 37'
18
21
21
12
21
17
 32'
19
21
21
18
12
21
 31'
159/171
-12
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
16
21
21
19
15
21
 36'
21
0
21
11
21
7
 26'
115/79
36
2
2
2 Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
21
16
19
21
21
15
 36'
15
5
 18'
21
13
21
11
 25'
118/81
37
3
1
3 Paulius Plytnikas 
 Monika Plytnikaitė 
0
21
5
15
 18'
0
21
5/57
-52
0
4
4 Egidijus Bubulis 
 Rūta Bubulienė 
11
21
7
21
 26'
13
21
11
21
 25'
21
0
63/84
-21
1
3



2019-02-16  
   1-a vieta
 1    Sergej Leonovič,  Taja Leonovič  
[130] 17:10   S.Leonovič, T.Leonovič
 4    Artūras Nareika,  Kristina Nareikienė   21:12  21:12 [26']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 2    Andrius Valantiejus,  Lorena Valantiejienė  
[131] 17:10   A.Valantiejus, L.Valantiejienė
 5    Vidas Martinkus,  Vaida Martinkienė   21:17  21:19 [22']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 7    Edgaras Gusarovas,  Edvina Gusarovaitė  
[132] 17:10   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė
 8    Egidijus Bubulis,  Rūta Bubulienė   21:8  21:7 [21']
   



2019-02-16  
   7-a vieta
 3    Arnoldas Slušnys,  Violeta Slušnienė  
[133] 17:10   A.Slušnys, V.Slušnienė
 6    Paulius Plytnikas,  Monika Plytnikaitė   21:0
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.