Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sergej Leonovič 
 Taja Leonovič 
21
13
21
16
 22'
21
16
13
21
21
11
 33'
21
13
19
21
21
13
 37'
158/124
34
3
1
2 Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
13
21
16
21
 22'
9
21
8
21
 19'
21
18
12
21
17
21
 32'
96/144
-48
0
4
3 Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
16
21
21
13
11
21
 33'
21
9
21
8
 19'
21
19
18
21
21
12
 31'
150/124
26
2
2
4 Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
13
21
21
19
13
21
 37'
18
21
21
12
21
17
 32'
19
21
21
18
12
21
 31'
159/171
-12
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
16
21
21
19
15
21
 36'
21
0
21
11
21
7
 26'
115/79
36
2
2
2 Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
21
16
19
21
21
15
 36'
15
5
 18'
21
13
21
11
 25'
118/81
37
3
1
3 Paulius Plytnikas 
 Monika Plytnikaitė 
0
21
5
15
 18'
0
21
5/57
-52
0
4
4 Egidijus Bubulis 
 Rūta Bubulienė 
11
21
7
21
 26'
13
21
11
21
 25'
21
0
63/84
-21
1
3



2019-02-16  
   1-a vieta
 1    Sergej Leonovič,  Taja Leonovič  
[130] 17:10   S.Leonovič, T.Leonovič
 4    Artūras Nareika,  Kristina Nareikienė   21:12  21:12 [26']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 2    Andrius Valantiejus,  Lorena Valantiejienė  
[131] 17:10   A.Valantiejus, L.Valantiejienė
 5    Vidas Martinkus,  Vaida Martinkienė   21:17  21:19 [22']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 7    Edgaras Gusarovas,  Edvina Gusarovaitė  
[132] 17:10   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė
 8    Egidijus Bubulis,  Rūta Bubulienė   21:8  21:7 [21']
   



2019-02-16  
   7-a vieta
 3    Arnoldas Slušnys,  Violeta Slušnienė  
[133] 17:10   A.Slušnys, V.Slušnienė
 6    Paulius Plytnikas,  Monika Plytnikaitė   21:0
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.