Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
17
21
17
21
 25'
21
16
19
21
10
21
 41'
23
25
16
21
 31'
123/146
-23
0
4
2 Matas Mackevičius 
 Saulė Mackevičiūtė 
21
17
21
17
 25'
13
21
19
21
 23'
10
21
21
23
 27'
105/120
-15
1
3
3 Juozas Kriščiūnas 
 Vaiva Bubulytė 
16
21
21
19
21
10
 41'
21
13
21
19
 23'
21
17
14
21
17
21
 31'
152/141
11
2
2
4 Aidas Paulauskas 
 Laura Paulauskaitė 
25
23
21
16
 31'
21
10
23
21
 27'
17
21
21
14
21
17
 31'
149/122
27
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tadas Jarutis 
 Toma Mackevičienė 
21
19
21
15
 21'
21
9
21
14
 19'
21
9
22
20
 25'
127/86
41
3
1
2 Edvinas Goris 
 Lina Gorienė 
19
21
15
21
 21'
22
20
22
20
 27'
21
10
21
19
 23'
120/111
9
2
2
3 Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
9
21
14
21
 19'
20
22
20
22
 27'
21
16
21
9
 21'
105/111
-6
1
3
4 Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
9
21
20
22
 25'
10
21
19
21
 23'
16
21
9
21
 21'
83/127
-44
0
4



2019-02-16  
   1-a vieta
 2    Tadas Jarutis,  Toma Mackevičienė  
[122] 16:45   A.Paulauskas, L.Paulauskaitė
 7    Aidas Paulauskas,  Laura Paulauskaitė   21:19  21:11
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 4    Edvinas Goris,  Lina Gorienė  
[123] 16:45   J.Kriščiūnas, V.Bubulytė
 5    Juozas Kriščiūnas,  Vaiva Bubulytė   21:10  21:18 [23']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 3    Matas Mackevičius,  Saulė Mackevičiūtė  
[124] 16:45   M.Mackevičius, S.Mackevičiūtė
 6    Aurelijus Šadauskas,  Jurgita Šadauskienė   21:7  20:22  21:17 [33']
   



2019-02-16  
   7-a vieta
 1    Artūras Ščerbakovas,  Oresta Ščerbakova  
[125] 16:45   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova
 8    Saulius Noreika,  Giedrė Noreikienė   21:23  21:11  21:15 [18']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.