Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Tiškus 
 Ugnė Tiškutė 
21
13
21
15
 23'
21
12
21
9
 20'
21
17
21
15
 28'
126/81
45
3
1
2 Domas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
13
21
15
21
 23'
22
20
14
21
21
8
 30'
21
6
21
11
 19'
127/108
19
2
2
3 Evaldas Gedminas 
 Gustė Gedminaitė 
12
21
9
21
 20'
20
22
21
14
8
21
 30'
21
17
16
21
21
11
 36'
128/148
-20
1
3
4 Daniel Leonovič 
 Mila Leonovič 
17
21
15
21
 28'
6
21
11
21
 19'
17
21
21
16
11
21
 36'
98/142
-44
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Joris Šveistys 
 Eglė Gedminienė 
13
21
21
15
13
21
 54'
13
21
16
21
 26'
21
15
21
13
 24'
118/127
-9
1
3
2 Vaidas Mackevičius 
 Urtė Mackevičiūtė 
21
13
15
21
21
13
 54'
21
11
18
21
15
21
 39'
21
18
21
14
 26'
153/132
21
2
2
3 Aleksas Tamašauskas 
 Urtė Tamašauskaitė 
21
13
21
16
 26'
11
21
21
18
21
15
 39'
21
13
21
12
 20'
137/108
29
3
1
4 Dainius Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
15
21
13
21
 24'
18
21
14
21
 26'
13
21
12
21
 20'
85/126
-41
0
4



2019-02-16  
   1-a vieta
 1    Tomas Tiškus,  Ugnė Tiškutė  
[126] 16:45   T.Tiškus, U.Tiškutė
 6    Aleksas Tamašauskas,  Urtė Tamašauskaitė   21:18  17:21  21:9 [31']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 3    Domas Daugėla,  Vaida Daugėlienė  
[127] 17:10   V.Mackevičius, U.Mackevičiūtė
 4    Vaidas Mackevičius,  Urtė Mackevičiūtė   16:21  21:12  21:15 [32']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 2    Joris Šveistys,  Eglė Gedminienė  
[128] 17:10   E.Gedminas, G.Gedminaitė
 5    Evaldas Gedminas,  Gustė Gedminaitė   21:14  18:21  21:16 [38']
   



2019-02-16  
   7-a vieta
 7    Daniel Leonovič,  Mila Leonovič  
[129] 17:10   D.Leonovič, M.Leonovič
 8    Dainius Krūminas,  Gitana Krūminienė   21:13  21:14 [20']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.