Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2019, Data: 2019-02-16, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Tiškus 
 Ugnė Tiškutė 
21
13
21
15
 23'
21
12
21
9
 20'
21
17
21
15
 28'
126/81
45
3
1
2 Domas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
13
21
15
21
 23'
22
20
14
21
21
8
 30'
21
6
21
11
 19'
127/108
19
2
2
3 Evaldas Gedminas 
 Gustė Gedminaitė 
12
21
9
21
 20'
20
22
21
14
8
21
 30'
21
17
16
21
21
11
 36'
128/148
-20
1
3
4 Daniel Leonovič 
 Mila Leonovič 
17
21
15
21
 28'
6
21
11
21
 19'
17
21
21
16
11
21
 36'
98/142
-44
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Joris Šveistys 
 Eglė Gedminienė 
13
21
21
15
13
21
 54'
13
21
16
21
 26'
21
15
21
13
 24'
118/127
-9
1
3
2 Vaidas Mackevičius 
 Urtė Mackevičiūtė 
21
13
15
21
21
13
 54'
21
11
18
21
15
21
 39'
21
18
21
14
 26'
153/132
21
2
2
3 Aleksas Tamašauskas 
 Urtė Tamašauskaitė 
21
13
21
16
 26'
11
21
21
18
21
15
 39'
21
13
21
12
 20'
137/108
29
3
1
4 Dainius Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
15
21
13
21
 24'
18
21
14
21
 26'
13
21
12
21
 20'
85/126
-41
0
4



2019-02-16  
   1-a vieta
 1    Tomas Tiškus,  Ugnė Tiškutė  
[126] 16:45   T.Tiškus, U.Tiškutė
 6    Aleksas Tamašauskas,  Urtė Tamašauskaitė   21:18  17:21  21:9 [31']
   



2019-02-16  
   3-a vieta
 3    Domas Daugėla,  Vaida Daugėlienė  
[127] 17:10   V.Mackevičius, U.Mackevičiūtė
 4    Vaidas Mackevičius,  Urtė Mackevičiūtė   16:21  21:12  21:15 [32']
   



2019-02-16  
   5-a vieta
 2    Joris Šveistys,  Eglė Gedminienė  
[128] 17:10   E.Gedminas, G.Gedminaitė
 5    Evaldas Gedminas,  Gustė Gedminaitė   21:14  18:21  21:16 [38']
   



2019-02-16  
   7-a vieta
 7    Daniel Leonovič,  Mila Leonovič  
[129] 17:10   D.Leonovič, M.Leonovič
 8    Dainius Krūminas,  Gitana Krūminienė   21:13  21:14 [20']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.