Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-03-16, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Artūras Liutkus 
 Ričardas Liutkus 
20
22
23
21
13
21
 37'
21
19
21
9
 46'
22
20
21
16
 31'
141/128
13
2
2
2 Ričardas Vasilevskis 
 Saulius Venslovas 
22
20
21
23
21
13
 37'
21
19
21
9
 18'
19
21
21
16
21
14
 30'
167/135
32
3
1
3 Žilvinas Mordas 
 Vaidas Šmitas 
19
21
9
21
 46'
19
21
9
21
 18'
23
25
14
21
 17'
93/130
-37
0
4
4 Darius Mačiūnas 
 Anatolij Gurov 
20
22
16
21
 31'
21
19
16
21
14
21
 30'
25
23
21
14
 17'
133/141
-8
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelijus Šadauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
21
11
21
10
 1'
18
21
21
10
16
21
 37'
97/73
24
1
1
2 Raimondas Povilaitis 
 Česlovas Bankauskas 
11
21
10
21
 1'
21
19
21
8
 21'
63/69
-6
1
2
3 Valdas Matusevičius 
 Virginijus  Petraitis 
21
18
10
21
21
16
 37'
19
21
8
21
 21'
79/97
-18
1
3



2019-03-16  
   1-a vieta
 2    Aurelijus Šadauskas,  Gražvydas Vilčinskas  
[34] 13:15   A.Šadauskas, G.Vilčinskas
 3    Ričardas Vasilevskis,  Saulius Venslovas   21:16  21:16 [19']
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 1    Artūras Liutkus,  Ričardas Liutkus  
[35] 13:15   A.Liutkus, R.Liutkus
 4    Raimondas Povilaitis,  Česlovas Bankauskas   21:19  16:21  21:16 [25']
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 6    Valdas Matusevičius,  Virginijus Petraitis  
[36] 13:15   V.Matusevičius, V.Petraitis
 7    Darius Mačiūnas,  Anatolij Gurov   23:21  21:10 [23']
   



 
   7-a vieta
 5    Žilvinas Mordas,  Vaidas Šmitas  
 Ž.Mordas, V.Šmitas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13    MV  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.