Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-03-16, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
21
15
21
19
 21'
19
21
21
18
13
21
 25'
21
13
21
14
137/121
16
2
2
2 Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
15
21
19
21
 21'
8
21
15
21
 4'
22
20
21
12
 17'
100/116
-16
1
3
3 Valdas Matusevičius 
 Irma Achalaja 
21
19
18
21
21
13
 25'
21
8
21
15
 4'
21
14
21
9
 22'
144/99
45
3
1
4 Vaidas Šmitas 
 Eglė Kaminskaitė 
13
21
14
21
20
22
12
21
 17'
14
21
9
21
 22'
82/127
-45
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ričardas Vasilevskis 
 Odeta Albrektaitė 
21
10
17
21
21
18
 33'
21
11
25
23
 20'
21
16
21
14
 9'
147/113
34
3
1
2 Gražvydas Vilčinskas 
 Laura Aleknavičiūtė 
10
21
21
17
18
21
 33'
19
21
18
21
 44'
21
14
21
13
 19'
128/128
0
1
3
3 Darius Mačiūnas 
 Rasa Lazauskaitė 
11
21
23
25
 20'
21
19
21
18
 44'
21
15
21
16
 22'
118/114
4
2
2
4 Virginijus Petraitis 
 Jūratė Krištaponienė 
16
21
14
21
 9'
14
21
13
21
 19'
15
21
16
21
 22'
88/126
-38
0
4



2019-03-16  
   1-a vieta
 2    Ričardas Vasilevskis,  Odeta Albrektaitė  
[71] 18:10   V.Matusevičius, I.Achalaja
 5    Valdas Matusevičius,  Irma Achalaja   21:17  21:15
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 1    Aurelijus Šadauskas,  Jurgita Šadauskienė  
[72] 18:10   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
 6    Darius Mačiūnas,  Rasa Lazauskaitė   21:14  21:9
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 3    Artūras Liutkus,  Inga Kazlauskienė  
[73] 18:35   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė
 4    Gražvydas Vilčinskas,  Laura Aleknavičiūtė   21:13  21:11 [14']
   



2019-03-16  
   7-a vieta
 7    Vaidas Šmitas,  Eglė Kaminskaitė  
[74] 18:35   V.Petraitis, J.Krištaponienė
 8    Virginijus Petraitis,  Jūratė Krištaponienė   17:21  21:18  21:17 [26']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11 
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.