Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rimas Lavrukaitis 
 Robertas Giedraitis 
18
21
15
21
 24'
14
21
12
21
 24'
18
21
21
7
21
9
 25'
21
14
21
13
161/148
13
2
3
2 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
21
18
21
15
 24'
13
21
21
19
19
21
 39'
21
19
22
20
 23'
21
15
19
21
21
17
 30'
199/186
13
3
2
3 Haroldas Nevidauskas 
 Darius Kairys 
21
14
21
12
 24'
21
13
19
21
21
19
 39'
21
10
21
17
 22'
21
12
21
15
 21'
187/133
54
4
1
4 Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
21
18
7
21
9
21
 25'
19
21
20
22
 23'
10
21
17
21
 22'
19
21
6
21
 22'
128/187
-59
0
5
5 Mindaugas Butautas 
 Aurelijus Šadauskas 
14
21
13
21
15
21
21
19
17
21
 30'
12
21
15
21
 21'
21
19
21
6
 22'
149/170
-21
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Saulius Eibukas 
 Darius Kubilius 
22
20
21
15
 24'
21
13
21
17
 20'
21
15
21
18
 22'
21
17
24
22
 28'
172/137
35
4
1
2 Bogdan Krysiak 
 Tomasz Grosz 
20
22
15
21
 24'
21
13
23
21
 21'
21
12
17
21
21
12
 27'
19
21
21
17
18
21
 37'
196/181
15
2
3
3 Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
13
21
17
21
 20'
13
21
21
23
 21'
14
21
12
21
 22'
19
21
12
21
 26'
121/170
-49
0
5
4 Simas Malakauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
15
21
18
21
 22'
12
21
21
17
12
21
 27'
21
14
21
12
 22'
21
18
16
21
7
21
 33'
164/187
-23
1
4
5 Arūnas Petkevičius 
 Česlovas Ramanauskas 
17
21
22
24
 28'
21
19
17
21
21
18
 37'
21
19
21
12
 26'
18
21
21
16
21
7
 33'
200/178
22
3
2



2019-04-13  
   1-a vieta
 2    Saulius Eibukas,  Darius Kubilius  
[48] 14:45   H.Nevidauskas, D.Kairys
 5    Haroldas Nevidauskas,  Darius Kairys   21:14  23:21 [18']
   



2019-04-13  
   3-a vieta
 3    Albertas Rimkus,  Audrius Vilčinskas  
[49] 15:10   A.Petkevičius, Č.Ramanauskas
 10  Arūnas Petkevičius,  Česlovas Ramanauskas   21:10  21:11 [21']
   



2019-04-13  
   5-a vieta
 1    Rimas Lavrukaitis,  Robertas Giedraitis  
[50] 15:10   B.Krysiak, T.Grosz
 4    Bogdan Krysiak,  Tomasz Grosz   22:20  21:9 [16']
   



2019-04-13  
   7-a vieta
 8    Simas Malakauskas,  Ramūnas Ražanauskas  
[51] 15:10   S.Malakauskas, R.Ražanauskas
 9    Mindaugas Butautas,  Aurelijus Šadauskas   21:18  21:11 [23']
   



2019-04-13  
   9-a vieta
 6    Ignas Lukoševičius,  Žanas Ramonas  
[52] 15:10   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas
 7    Egidijus Peleckis,  Raimundas Masevičius   21:8  21:12 [11']
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.