Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Inga Kazlauskienė 
 Jūratė Paškevičienė 
20
22
11
21
 23'
21
15
21
12
 23'
73/70
3
1
2
2 Toma Jančiauskienė 
 Diana Lubė 
22
20
21
11
 23'
21
9
21
10
 17'
85/50
35
2
1
3 Dovilė Girlevičiūtė 
 Jurgita Ravinskienė 
15
21
12
21
 23'
9
21
10
21
 17'
46/84
-38
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irma Achalaja 
 Gitana Jasėnienė 
21
9
21
9
 17'
18
21
21
11
22
20
 28'
103/70
33
2
1
2 Jurgita Šadauskienė 
 Rima Tamulevičė 
9
21
9
21
 17'
17
21
15
21
 23'
50/84
-34
0
3
3 Deimantė Petravičienė 
 Inga Kaminskienė 
21
18
11
21
20
22
 28'
21
17
21
15
 23'
94/93
1
1
2



2019-04-13  
   1-a vieta
 2    Irma Achalaja,  Gitana Jasėnienė  
[45] 14:45   T.Jančiauskienė, D.Lubė
 3    Toma Jančiauskienė,  Diana Lubė   21:6  21:6 [12']
   



2019-04-13  
   3-a vieta
 1    Inga Kazlauskienė,  Jūratė Paškevičienė  
[46] 14:45   I.Kazlauskienė, J.Paškevičienė
 6    Deimantė Petravičienė,  Inga Kaminskienė   21:13  21:12 [15']
   



2019-04-13  
   5-a vieta
 4    Jurgita Šadauskienė,  Rima Tamulevičė  
[47] 14:45   D.Girlevičiūtė, J.Ravinskienė
 5    Dovilė Girlevičiūtė,  Jurgita Ravinskienė   21:17  21:12 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.