Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-04-13, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [69] 17:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 9   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
    18:21  21:11  21:15 [26']    
[57] 16:00   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 8   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  15:21  21:9  23:21 [31']      
    [83] 18:40   B.Krysiak, D.Valantinaitė  
 5   Bogdan Krysiak 
 Diana Valantinaitė 
      21:14  21:16 [12']  
 B.Krysiak, D.Valantinaitė      
 12       ->      
  [70] 17:20   B.Krysiak, D.Valantinaitė    
 13         17:21  21:8  21:12 [29']    
 D.Kubilius, J.Paškevičienė      
 4   Darius Kubilius 
 Jūratė Paškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [97] 20:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Tomasz Grosz 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
        21:14  21:11 [13']
 T.Grosz, J.Živatkauskaitė      
 14       ->      
  [71] 17:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 11   Tomas Petrauskas 
 Grėtė Stanaitytė 
    21:18  21:15 [21']    
[58] 16:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 6   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:12  21:18 [21']      
    [84] 18:40   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 7   Simas Malakauskas 
 Toma Jančiauskienė 
      21:19  21:16 [25']  
[59] 16:00   S.Malakauskas, T.Jančiauskienė      
 10   Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
  17:21  21:19  21:12 [27']      
  [72] 17:20   S.Malakauskas, T.Jančiauskienė    
 15         21:18  19:21  21:17 [32']    
 R.Masevičius, J.Vaškelytė      
 2   Raimundas Masevičius 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->    R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   3-a vieta
      [98] 20:20   S.Malakauskas, T.Jančiauskienė
       S.Malakauskas, T.Jančiauskienė   21:12  21:16 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
    [85] 19:05   D.Kubilius, J.Paškevičienė  
     D.Kubilius, J.Paškevičienė   21:15  16:21  21:12 [30']   5-a vieta
      [99] 20:20   T.Grosz, J.Živatkauskaitė
     T.Grosz, J.Živatkauskaitė     21:15  21:11 [13']
    [86] 19:05   T.Grosz, J.Živatkauskaitė  
     R.Masevičius, J.Vaškelytė   21:18  21:15 [16']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [100] 20:20   R.Masevičius, J.Vaškelytė
       R.Masevičius, J.Vaškelytė   21:17  9:21  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, V.Zonytė    
   D.Likas, V.Zonytė   ->    
     D.Likas, V.Zonytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [87] 19:05   D.Likas, V.Zonytė
        21:15  16:21  21:14 [27']
   T.Petrauskas, G.Stanaitytė    
   T.Petrauskas, G.Stanaitytė   ->    
    [73] 17:45   R.Ražanauskas, D.Lubė  
   R.Ražanauskas, D.Lubė     21:11  21:5 [14']  
   R.Ražanauskas, D.Lubė    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Petrauskas, G.Stanaitytė
       T.Petrauskas, G.Stanaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.