Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Dalia Bogatko ,   Rūta Bubulienė   Dėl 1-4 vietų    
[92] 14:15   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 8   Modesta Kožkuvienė ,   Asta Mažulienė    21:17  22:20 [17']    
  [113] 15:05   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5   Vaida Martinkienė ,   Monika Petreikytė      21:15  21:10 [20']  
[93] 14:15   V.Martinkienė, M.Petreikytė    
 4   Dovilė Jonkuvienė ,   Rūta Žigienė    21:15  21:11 [17']    1-a vieta
    [137] 16:25   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Ernesta Grigeliūnienė ,   Renata Staupelienė        14:21  21:17  21:18 [26']
[94] 14:15   G.Krizonytė, I.Vidzėnienė    
 6   Gerda Krizonytė ,   Ieva Vidzėnienė    24:22  21:15 [25']    
  [114] 15:05   I.Savickienė, J.Sereckienė  
 7   Sigita Bartkienė ,   Skaistė Kliaubienė      21:13  26:24 [27']  
[95] 14:15   I.Savickienė, J.Sereckienė    
 2   Ingrida Savickienė ,   Jolanta Sereckienė    21:17  21:13 [21']    
     
     V.Martinkienė, M.Petreikytė  3-a vieta
  [138] 16:25   G.Krizonytė, I.Vidzėnienė
   G.Krizonytė, I.Vidzėnienė   21:19  21:19 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Bogatko, R.Bubulienė    
  [115] 15:05   D.Jonkuvienė, R.Žigienė  
   D.Jonkuvienė, R.Žigienė   21:14  21:17 [22']  5-a vieta
    [139] 16:25   D.Jonkuvienė, R.Žigienė
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė     21:8  21:9 [13']
  [116] 15:05   S.Bartkienė, S.Kliaubienė  
   S.Bartkienė, S.Kliaubienė   15:21  21:17  21:16 [38']  
       
       
     D.Bogatko, R.Bubulienė  7-a vieta
    [140] 16:25   D.Bogatko, R.Bubulienė
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   22:20  21:18 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.