Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1  Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[23] 12:45   M.Šames      
 16  Jonas Ožalas    21:9  21:13 [26']      
  [35] 14:05   M.Šames    
 9  Mantas Palubinskas      21:15  21:6 [19']    
[24] 12:45   M.Palubinskas      
 8  Šarūnas Stumbra    20:22  21:19  21:11 [40']      
    [47] 15:35   M.Šames  
 5  Edgaras Slušnys        21:8  21:12 [25']  
[25] 13:10   E.Slušnys      
 12  Simas Klioštoraitis    21:9  12:21  21:18 [14']      
  [36] 14:05   E.Slušnys    
 13  Mantas Maulė      26:28  21:14  21:17 [53']    
[26] 13:10   J.Petkus      
 4  Jonas Petkus    21:15  21:14 [17']       1-a vieta
      [59] 17:05   M.Šames
 3  Kazimieras Dauskurtas          21:5  21:18 [31']
[27] 13:10   K.Dauskurtas      
 14  Tomas Petrošius    21:10  21:9 [20']      
  [37] 14:35   K.Dauskurtas    
 11  Mamertas Noreika      21:9  21:9 [25']    
[28] 13:10   L.Borusas      
 6  Laurynas Borusas    21:12  21:12 [25']      
    [48] 15:35   K.Dauskurtas  
 7  Gedmantas Čepkauskas        10:21  22:20  21:14 [52']  
[29] 13:40   G.Čepkauskas      
 10  Ardas Valantiejus    21:16  21:13 [31']      
  [38] 14:35   I.Reznikas    
 15  Vilius Bagdanavičius      21:12  21:11 [20']    
[30] 13:40   I.Reznikas      
 2  Ignas Reznikas    21:10  21:14 [22']    E.Slušnys   3-a vieta
      [60] 17:05   E.Slušnys
       I.Reznikas   16:21  21:16  15:14 [50']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas    
    [49] 16:05   J.Petkus  
     J.Petkus   21:13  21:14 [22']   5-a vieta
      [61] 17:40   J.Petkus
     L.Borusas     21:16  21:18 [25']
    [50] 16:05   L.Borusas  
     G.Čepkauskas   21:14  21:14 [36']  
         
         
       M.Palubinskas   7-a vieta
      [62] 17:40   G.Čepkauskas
       G.Čepkauskas   21:19  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Ožalas      
  [39] 14:35   J.Ožalas    
   Š.Stumbra   21:14  21:14 [28']    
    [51] 16:05   S.Klioštoraitis  
   S.Klioštoraitis     22:20  21:17 [31']  
  [40] 14:35   S.Klioštoraitis    
   M.Maulė   21:14  21:16 [21']     9-a vieta
      [63] 17:40   S.Klioštoraitis
   T.Petrošius       21:13  21:17 [21']
  [41] 15:05   T.Petrošius    
   M.Noreika   15:21  21:19  21:19 [32']    
    [52] 16:05   V.Bagdanavičius  
   A.Valantiejus     21:12  21:12 [22']  
  [42] 15:05   V.Bagdanavičius    
   V.Bagdanavičius   21:13  21:19 [26']    
         
       J.Ožalas   11-a vieta
      [64] 17:40   J.Ožalas
       T.Petrošius   21:4  21:8 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     Š.Stumbra    
    [53] 16:35   Š.Stumbra  
     M.Maulė   13:21  21:14  21:17 [36']   13-a vieta
      [65] 18:10   Š.Stumbra
     M.Noreika     21:15  21:10 [24']
    [54] 16:35   A.Valantiejus  
     A.Valantiejus   21:14  21:18 [24']  
         
         
       M.Maulė   15-a vieta
      [66] 18:10   M.Maulė
       M.Noreika   21:11  21:11 [19']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.