Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Laurynas Borusas ,   Jonas Petkus   Dėl 1-4 vietų    
 L.Borusas, J.Petkus    
 8       ->    
  [8] 10:55   I.Reznikas, K.Dauskurtas  
 5   Ignas Reznikas ,   Kazimieras Dauskurtas      21:18  21:12 [24']  
[3] 10:30   I.Reznikas, K.Dauskurtas    
 4   Mantas Maulė ,   Mark Šames    17:21  21:15  21:17 [43']    1-a vieta
    [15] 11:50   I.Reznikas, K.Dauskurtas
 3   Mindaugas Dagilis ,   Aivaras Kvedarauskas        21:10  21:15 [24']
[4] 10:30   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 6   Tomas Petrošius ,   Mamertas Noreika    21:18  21:8 [20']    
  [9] 11:20   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 7   Jonas Ožalas ,   Vilius Bagdanavičius      21:17  21:13 [26']  
[5] 10:55   E.Slušnys, A.Valantiejus    
 2   Edgaras Slušnys ,   Ardas Valantiejus    21:10  21:11 [18']    
     
     L.Borusas, J.Petkus  3-a vieta
  [16] 11:50   E.Slušnys, A.Valantiejus
   E.Slušnys, A.Valantiejus   15:21  21:14  21:8 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   M.Maulė, M.Šames  
   M.Maulė, M.Šames   ->  5-a vieta
    [17] 12:15   M.Maulė, M.Šames
   T.Petrošius, M.Noreika     21:10  21:7 [5']
  [10] 11:20   J.Ožalas, V.Bagdanavičius  
   J.Ožalas, V.Bagdanavičius   23:21  21:17 [24']  
       
       
     7-a vieta
     T.Petrošius, M.Noreika
     T.Petrošius, M.Noreika   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.