Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Mockutė 
21
9
21
8
 18'
21
6
21
11
 17'
84/34
50
2
1
2 Rasa Radžiūnaitė 
 Neringa Žvirblytė 
9
21
8
21
 18'
14
21
18
21
 29'
49/84
-35
0
3
3 Veronika Michailova 
 Emilija Untė 
6
21
11
21
 17'
21
14
21
18
 29'
59/74
-15
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vitalija Movšovič 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
21
16
21
14
 24'
42/30
12
1
1
2 Urtė Rakštytė 
 Perla Murėnaitė 
16
21
14
21
 24'
30/42
-12
0
2



2019-03-09  
   1-a vieta
 1    Rebeka Aleksevičiūtė,  Gabija Mockutė  
[20] 12:15   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė
 2    Vitalija Movšovič,  Kornelija Urbonavičiūtė   21:16  21:7 [11']
   



2019-03-09  
   3-a vieta
 4    Urtė Rakštytė,  Perla Murėnaitė  
[21] 12:45   U.Rakštytė, P.Murėnaitė
 5    Veronika Michailova,  Emilija Untė   21:8  21:15 [21']
   



 
   5-a vieta
 3    Rasa Radžiūnaitė,  Neringa Žvirblytė  
 R.Radžiūnaitė, N.Žvirblytė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.