Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Povilas Bartušis 
 Samanta Golubickaitė 
21
5
21
5
 14'
21
9
21
5
 17'
84/24
60
2
1
2 Šarūnas Stumbra 
 Monika Sukackaitė 
5
21
5
21
 14'
17
21
19
21
 41'
46/84
-38
0
3
3 Mantas Palubinskas 
 Gerda Trakymaitė 
9
21
5
21
 17'
21
17
21
19
 41'
56/78
-22
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
15
21
11
21
 25'
26/42
-16
0
2
2 Simas Klioštoraitis 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
21
15
21
11
 25'
42/26
16
1
1



2019-03-09  
   1-a vieta
 1    Povilas Bartušis,  Samanta Golubickaitė  
[18] 12:15   P.Bartušis, S.Golubickaitė
 4    Simas Klioštoraitis,  Rebeka Aleksevičiūtė   21:15  21:9
   



2019-03-09  
   3-a vieta
 2    Mindaugas Dagilis,  Kornelija Urbonavičiūtė  
[19] 12:15   M.Dagilis, K.Urbonavičiūtė
 5    Mantas Palubinskas,  Gerda Trakymaitė   24:22  22:20 [25']
   



 
   5-a vieta
 3    Šarūnas Stumbra,  Monika Sukackaitė  
 Š.Stumbra, M.Sukackaitė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.