Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Juodvalkis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
21
9
18
21
21
17
 41'
19
21
21
12
21
15
 32'
121/95
26
2
1
2 Žilvinas Aleksevičius 
 Arnoldas Mockus 
9
21
21
18
17
21
 41'
21
13
21
16
 21'
89/89
0
1
2
3 Aidas Indriošius 
 Gedas Petraitis 
21
19
12
21
15
21
 32'
13
21
16
21
 21'
77/103
-26
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Krūminas 
 Edmundas Petrošius 
21
18
21
11
 19'
14
21
9
21
 16'
65/71
-6
1
2
2 Tadas Jarutis 
 Erlandas Roličius 
18
21
11
21
 19'
12
21
17
21
 22'
58/84
-26
0
3
3 Alfredas Fedenko 
 Tomas Šorius 
21
14
21
9
 16'
21
12
21
17
 22'
84/52
32
2
1



2019-03-16  
   1-a vieta
 1    Mindaugas Juodvalkis,  Gintautas Šiaučiūnas  
[59] 15:55   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas
 6    Alfredas Fedenko,  Tomas Šorius   22:24  21:16  23:21 [41']
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 2    Kęstutis Krūminas,  Edmundas Petrošius  
[60] 15:55   Ž.Aleksevičius, A.Mockus
 3    Žilvinas Aleksevičius,  Arnoldas Mockus   23:25  21:17  21:16 [39']
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 4    Tadas Jarutis,  Erlandas Roličius  
[61] 16:25   A.Indriošius, G.Petraitis
 5    Aidas Indriošius,  Gedas Petraitis   21:15  22:20 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.