Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-16 vietos        
 N.Tenikaitis        
 32       ->        
   N.Tenikaitis      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [29] 11:20   N.Tenikaitis    
 9   Vilius Kontrimas        21:5  21:4 [14']    
 V.Kontrimas        
 24       ->        
  [13] 10:15   N.Šiaulys      
 25         21:13  21:9 [15']      
 N.Šiaulys        
 8   Nojus Šiaulys    ->        
      [47] 12:05   N.Tenikaitis  
 5   Rokas Krūminas          21:6  21:11 [18']  
 R.Krūminas        
 28       ->        
  [14] 10:15   R.Krūminas      
 21         21:14  13:21  21:19 [34']      
 J.Altaravičius        
 12   Jogaila Altaravičius    ->        
    [30] 11:20   A.Jokimčius    
 13   Arijus Pocius        21:8  21:15 [19']    
 A.Pocius        
 20       ->        
  [15] 10:35   A.Jokimčius      
 29         21:7  21:14 [17']      
 A.Jokimčius        
 4   Arnas Jokimčius    ->         1-a vieta
        [64] 13:15   K.Sakalauskas
 3   Rokas Dargis            21:11  21:17 [23']
 R.Dargis        
 30       ->        
  [16] 10:35   R.Dargis      
 19   Armandas Kazlauskas      21:5  21:2 [14']      
[3] 10:00   P.Jarašiūnas        
 14   Paulius Jarašiūnas    21:7  21:5 [18']        
    [31] 11:20   R.Dargis    
 11   Nojus Alijauskas        21:6  21:3 [16']    
 N.Alijauskas        
 22       ->        
  [17] 10:35   N.Alijauskas      
 27         21:13  21:11 [24']      
 U.Lygnugaris        
 6   Ugnius Lygnugaris    ->        
      [48] 12:05   K.Sakalauskas  
 7   Gabrielius Ostrovskis          21:17  21:11 [21']  
 G.Ostrovskis        
 26       ->        
  [18] 10:35   G.Ostrovskis      
 23         21:13  21:6 [19']      
 R.Bartkus        
 10   Robertas Bartkus    ->        
    [32] 11:20   K.Sakalauskas    
 15   Kasparas Andrijauskas        21:6  21:5 [17']    
[4] 10:00   E.Reuka        
 18   Eimantas Reuka    21:11  21:16 [19']      A.Jokimčius   3-a vieta
  [19] 10:35   K.Sakalauskas   [65] 13:15   R.Dargis
 31         21:6  21:0 [14']    R.Dargis   21:9  21:12 [20']
 K.Sakalauskas        
 2   Kipras Sakalauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Šiaulys    
      [49] 12:30   N.Šiaulys  
       R.Krūminas   21:19  16:21  21:19 [30']   5-a vieta
        [66] 13:15   N.Alijauskas
       N.Alijauskas     21:10  21:7 [21']
      [50] 12:30   N.Alijauskas  
       G.Ostrovskis   21:7  21:4 [23']  
           
           
         R.Krūminas   7-a vieta
        [67] 13:15   G.Ostrovskis
         G.Ostrovskis   19:21  22:20  21:14 [34']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     V.Kontrimas    
     V.Kontrimas   ->    
      [51] 12:30   A.Pocius  
     J.Altaravičius     21:15  21:13 [23']  
    [33] 11:30   A.Pocius    
     A.Pocius   21:10  21:12 [26']     9-a vieta
        [68] 13:30   A.Pocius
     P.Jarašiūnas       21:19  13:21  22:20 [35']
    [34] 11:30   U.Lygnugaris    
     U.Lygnugaris   21:16  19:21  21:17 [34']    
      [52] 12:30   U.Lygnugaris  
     R.Bartkus     21:17  21:5 [24']  
    [35] 11:30   R.Bartkus    
     E.Reuka   21:19  21:8 [23']    
           
         V.Kontrimas   11-a vieta
        [69] 13:30   V.Kontrimas
         R.Bartkus   21:13  21:18 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       J.Altaravičius  
       J.Altaravičius   ->   13-a vieta
        [70] 13:30   J.Altaravičius
       P.Jarašiūnas     23:25  21:18  22:20 [37']
      [53] 12:30   P.Jarašiūnas  
       E.Reuka   21:7  21:7 [19']  
           
           
          15-a vieta
         E.Reuka
    Dėl 17-32 vietos      E.Reuka   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Kazlauskas
          ->
   A.Kazlauskas      
   A.Kazlauskas   ->      
     A.Kazlauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [36] 11:30   A.Kazlauskas  
        21:16  21:14 [18']  
   .      
    ->      
     K.Andrijauskas    
   K.Andrijauskas     ->    
   K.Andrijauskas      
    ->     19-a vieta
         K.Andrijauskas
         K.Andrijauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.