Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Badmintono maratonas“ , Data: 2019-02-23, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [29] 13:05   T.Paliulis, R.Staupelienė    
 9   Vidmantas Viederis 
 Diana Darbutienė 
    21:19  22:20 [23']    
[25] 12:35   T.Paliulis, R.Staupelienė      
 8   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
  21:9  21:18 [24']      
    [35] 13:35   Ž.Sabulis, M.Petreikytė  
 5   Vitalij Krasovskij 
 Valentina Verbitskaya 
      21:10  21:10 [16']  
 V.Krasovskij, V.Verbitskaya      
 12       ->      
  [30] 13:05   Ž.Sabulis, M.Petreikytė    
 13         21:11  21:12 [17']    
 Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 4   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [42] 14:30   A.Mockus, Y.Koshevaya
 3   Edmundas Petrošius 
 Toma Mackevičienė 
        21:18  20:22  22:20 [35']
 E.Petrošius, T.Mackevičienė      
 14       ->      
  [31] 13:05   E.Petrošius, T.Mackevičienė    
 11         21:16  21:10 [20']    
 Ž.Milašauskas, E.Grigeliūnienė      
 6   Žilvinas Milašauskas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->      
    [36] 13:35   A.Mockus, Y.Koshevaya  
 7   Devender Kumar 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:19  21:18 [20']  
[26] 12:35   A.Mockus, Y.Koshevaya      
 10   Arnoldas Mockus 
 Yliya Koshevaya 
  21:19  21:19 [22']      
  [32] 13:05   A.Mockus, Y.Koshevaya    
 15         10:21  21:16  21:11 [30']    
 P.Liutikas, J.Sereckienė      
 2   Paulius Liutikas 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    T.Paliulis, R.Staupelienė   3-a vieta
      [43] 14:30   E.Petrošius, T.Mackevičienė
       E.Petrošius, T.Mackevičienė   21:9  21:17 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
    [37] 14:00   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     V.Krasovskij, V.Verbitskaya   21:13  21:7 [15']   5-a vieta
      [44] 14:30   P.Liutikas, J.Sereckienė
     Ž.Milašauskas, E.Grigeliūnienė     23:21  21:12 [20']
    [38] 14:00   P.Liutikas, J.Sereckienė  
     P.Liutikas, J.Sereckienė   21:15  21:13 [21']  
         
         
       V.Krasovskij, V.Verbitskaya   7-a vieta
      [45] 14:55   V.Krasovskij, V.Verbitskaya
       Ž.Milašauskas, E.Grigeliūnienė   16:21  21:14  21:16 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Viederis, D.Darbutienė    
   V.Viederis, D.Darbutienė   ->    
     V.Viederis, D.Darbutienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [39] 14:00   D.Kumar, S.Kliaubienė
        21:18  21:14 [24']
   .    
    ->    
     D.Kumar, S.Kliaubienė  
   D.Kumar, S.Kliaubienė     ->  
   D.Kumar, S.Kliaubienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.