Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [67] 13:05    V.Bagdanavičius    
 9   Ernestas Pocej      21:9  21:5 [13']    
[55] 12:45    J.Tomkevičius      
 8   Justinas Tomkevičius    21:6  21:12 [14']      
    [84] 13:55    V.Bagdanavičius  
 5   Simas Novikas        21:17  21:10 [20']  
[56] 12:45    S.Novikas      
 12   Linas Ruželė    21:8  21:1 [10']      
  [68] 13:05    D.Pakšys    
 13         21:16  12:21  21:19 [39']    
 D.Pakšys      
 4   Domas Pakšys    ->       1-a vieta
      [107] 15:05    V.Bagdanavičius
 3   Rapolas Grigaliūnas          16:21  21:16  21:13 [38']
 R.Grigaliūnas      
 14       ->      
  [69] 13:05    R.Grigaliūnas    
 11   Mindaugas Butkus      21:12  24:26  21:13 [36']    
[57] 12:45    S.Kanapeckas      
 6   Simas Kanapeckas    21:6  21:8 [12']      
    [85] 14:20    J.Ožalas  
 7   Ąžuolas Barkauskas        21:13  21:18 [24']  
[58] 12:45    Ą.Barkauskas      
 10   Ignas Smaliukas    21:12  21:9 [15']      
  [70] 13:30    J.Ožalas    
 15         21:8  21:12 [18']    
 J.Ožalas      
 2   Jonas Ožalas    ->    D.Pakšys   3-a vieta
      [108] 15:05    D.Pakšys
       R.Grigaliūnas   24:22  21:9 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Tomkevičius    
    [86] 14:20    S.Novikas  
     S.Novikas   21:16  21:11 [17']   5-a vieta
      [109] 15:30    S.Novikas
     S.Kanapeckas     21:14  19:21  21:19 [34']
    [87] 14:20    Ą.Barkauskas  
     Ą.Barkauskas   23:21  21:18 [23']  
         
         
       J.Tomkevičius   7-a vieta
      [110] 15:30    S.Kanapeckas
       S.Kanapeckas   21:16  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Pocej    
   E.Pocej   ->    
    [71] 13:30    E.Pocej  
   L.Ruželė     21:10  21:13 [15']  
   L.Ruželė    
    ->     9-a vieta
      [88] 14:20   I.Smaliukas
        21:15  22:24  21:11 [42']
   M.Butkus    
   M.Butkus   ->    
    [72] 13:30    I.Smaliukas  
   I.Smaliukas     21:9  21:18 [16']  
   I.Smaliukas    
    ->    
         
       L.Ruželė   11-a vieta
      [89] 14:20    M.Butkus
       M.Butkus   21:14  21:13 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.