Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Vitalija Movšovič    Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič      
 16       ->      
  [169] 18:30    V.Movšovič    
 9   Milda Lekšaitė      21:13  21:7 [12']    
[153] 17:35    M.Barauskaitė      
 8   Minija Barauskaitė    21:13  21:12 [15']      
    [187] 19:20    V.Movšovič  
 5   Viltė Paulauskaitė        20:22  21:10  21:17 [31']  
 V.Paulauskaitė      
 12       ->      
  [170] 18:30    S.Poklikajeva    
 13         21:18  21:18 [23']    
 S.Poklikajeva      
 4   Snežana Poklikajeva    ->       1-a vieta
      [203] 20:15    S.Golubickaitė
 3   Perla Murėnaitė          21:14  21:7 [17']
 P.Murėnaitė      
 14       ->      
  [171] 18:30    P.Murėnaitė    
 11   Justina Gargasaitė      21:8  21:15 [19']    
[154] 17:35    U.Rakštytė      
 6   Urtė Rakštytė    21:6  21:4 [11']      
    [188] 19:20    S.Golubickaitė  
 7   Kornelija Urbonavičiūtė        21:19  21:16 [23']  
[155] 17:35    K.Urbonavičiūtė      
 10   Erika Radiun    21:4  21:5 [10']      
  [172] 18:30    S.Golubickaitė    
 15         21:11  21:12 [19']    
 S.Golubickaitė      
 2   Samanta Golubickaitė    ->    S.Poklikajeva   3-a vieta
      [204] 20:15    P.Murėnaitė
       P.Murėnaitė   21:8  21:9 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Barauskaitė    
    [189] 19:45    V.Paulauskaitė  
     V.Paulauskaitė   21:13  21:18 [21']   5-a vieta
      [205] 20:40    V.Paulauskaitė
     U.Rakštytė     21:12  21:19 [19']
    [190] 19:45    U.Rakštytė  
     K.Urbonavičiūtė   19:21  21:18  21:11 [35']  
         
         
       M.Barauskaitė   7-a vieta
      [206] 20:40    K.Urbonavičiūtė
       K.Urbonavičiūtė   21:10  21:6 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Lekšaitė    
   M.Lekšaitė   ->    
     M.Lekšaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [191] 19:45    M.Lekšaitė
        21:5  21:1 [11']
   J.Gargasaitė    
   J.Gargasaitė   ->    
    [173] 18:55    E.Radiun  
   E.Radiun     22:20  18:21  21:18 [27']  
   E.Radiun    
    ->    
         
        11-a vieta
       J.Gargasaitė
       J.Gargasaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.