Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [10] 10:20   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Vidas Pilvinis 
 Regina Narijauskaitė 
    21:16  21:15 [28']    
[1] 10:00   D.Rumšys, J.Treinytė      
 8   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:18  21:18 [24']      
    [19] 10:45   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
      22:24  21:18  21:14 [43']  
[2] 10:00   M.Povilaitis, V.Suško      
 12   Gytis Vizgirda 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:16  22:20 [24']      
  [11] 10:20   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė    
 13   Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
    21:17  21:9 [24']    
[3] 10:00   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė      
 4   Paulius Ivanauskas 
 Indrė Petrulaitienė 
  22:20  21:15 [24']       1-a vieta
      [28] 11:10   N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Vygantas Garmus 
 Asta Bačkaitienė 
        21:17  21:19 [27']
[4] 10:00   M.Brazauskas, V.Giedra      
 14   Marius Brazauskas 
 Vida Giedra 
  21:19  10:21  21:11 [27']      
  [12] 10:20   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11   Algirdas Kepežinskas 
 Aušrinė Balazaitė 
    21:14  21:19 [22']    
[5] 10:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 6   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  13:21  21:7  21:19      
    [20] 10:45   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7   Valentas Stončius 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:8  21:12 [20']  
[6] 10:00   V.Stončius, B.Baranauskaitė      
 10   Rytis Vizgirda 
 Laima Chomskytė 
  21:15  21:12 [20']      
  [13] 10:20   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:18  21:15 [28']    
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė   3-a vieta
      [29] 11:10   P.Ivanauskas, I.Petrulaitienė
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   14:21  21:12  21:19 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Rumšys, J.Treinytė    
    [21] 10:45   D.Rumšys, J.Treinytė  
     M.Povilaitis, V.Suško   21:14  17:21  21:18 [31']   5-a vieta
      [30] 11:10   V.Stončius, B.Baranauskaitė
     M.Brazauskas, V.Giedra     21:18  21:10 [22']
    [22] 10:45   V.Stončius, B.Baranauskaitė  
     V.Stončius, B.Baranauskaitė   21:15  21:11 [23']  
         
         
       M.Povilaitis, V.Suško   7-a vieta
      [31] 11:10   M.Povilaitis, V.Suško
       M.Brazauskas, V.Giedra   21:11  21:16 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis, R.Narijauskaitė    
   V.Pilvinis, R.Narijauskaitė   ->    
    [23] 10:45   G.Vizgirda, K.Remeikaitė  
   G.Vizgirda, K.Remeikaitė     21:16  21:18 [24']  
  [14] 10:20   G.Vizgirda, K.Remeikaitė    
   M.Kancleris, G.Krizonytė   21:19  21:16 [22']     9-a vieta
      [32] 11:10   G.Vizgirda, K.Remeikaitė
   V.Garmus, A.Bačkaitienė       14:21  23:21  21:16 [36']
  [15] 10:20   V.Garmus, A.Bačkaitienė    
   A.Kepežinskas, A.Balazaitė   21:16  23:21 [25']    
    [24] 10:45   V.Garmus, A.Bačkaitienė  
   R.Vizgirda, L.Chomskytė     21:11  21:12 [21']  
   R.Vizgirda, L.Chomskytė    
    ->    
         
       V.Pilvinis, R.Narijauskaitė   11-a vieta
      [33] 11:10   V.Pilvinis, R.Narijauskaitė
       R.Vizgirda, L.Chomskytė   21:13  21:19 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Kancleris, G.Krizonytė  
     M.Kancleris, G.Krizonytė   ->   13-a vieta
      [34] 11:10   M.Kancleris, G.Krizonytė
     A.Kepežinskas, A.Balazaitė     21:15  15:21  21:19 [29']
     A.Kepežinskas, A.Balazaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.