Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2019-05-18, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Akvilė Petkevičiūtė 
 Milda Lekšaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė      
 16       ->      
   A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [61] 15:00   A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė  
 5   Jorūnė Šalnaitė 
 Lukrecija Bartuškaitė 
      21:15  21:17 [27']  
 J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė      
 12       ->      
  [54] 14:20   J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė    
 13         21:6  21:11 [21']    
 K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė      
 4   Karolina Merkevičiūtė 
 Greta Vedrickaitė 
  ->       1-a vieta
      [80] 16:45   A.Petkevičiūtė, M.Lekšaitė
 3   Marija Rimkutė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
        21:16  21:14 [25']
 M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė      
 14       ->      
  [55] 14:20   M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė    
 11   Alika Babinceva 
 Rugilė Jauniškytė 
    21:15  21:9 [21']    
[46] 13:40   U.Gatelytė, N.Seniūnaitė      
 6   Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:17  22:20 [28']      
    [62] 15:00   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
 7   Ugnė Stankevičiūtė 
 Emilė Kazlauskaitė 
      24:22  17:21  21:17 [45']  
[47] 13:40   U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė      
 10   Ūla Lasinskaitė 
 Domilė Rudminaitė 
  22:20  21:11 [20']      
  [56] 14:20   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 15         21:8  19:21  21:10 [31']    
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->    J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė   3-a vieta
      [81] 16:45   J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė
       M.Rimkutė, A.Ramaneckaitė   21:5  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė  
     K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė   ->   5-a vieta
      [82] 16:45   K.Merkevičiūtė, G.Vedrickaitė
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė     23:21  21:12 [22']
    [63] 15:00   U.Gatelytė, N.Seniūnaitė  
     U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   21:12  21:15 [19']  
         
         
        7-a vieta
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė
        ->
   A.Babinceva, R.Jauniškytė    
   A.Babinceva, R.Jauniškytė   ->    
    [64] 15:00   Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė  
   Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė     21:19  21:18 [22']  
   Ū.Lasinskaitė, D.Rudminaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Babinceva, R.Jauniškytė
       A.Babinceva, R.Jauniškytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.