Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 8       ->    
  [9] 09:45   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
 5   Diana Valantinaitė ,   Ieva Vidzėnienė      19:21  21:13  21:11 [31']  
[3] 09:00   D.Valantinaitė, I.Vidzėnienė    
 4   Eglė Gedminienė ,   Emilija Žėkaitė    21:18  21:18 [17']    1-a vieta
    [15] 10:10   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
 3   Neringa Martinavičiūtė ,   Dovilė Ruzvaltienė        21:17  17:21  21:15 [37']
[4] 09:00   N.Martinavičiūtė, D.Ruzvaltienė    
 6   Modesta Kožkuvienė ,   Asta Mažulienė    21:13  21:13 [25']    
  [10] 09:45   N.Martinavičiūtė, D.Ruzvaltienė  
 7         21:16  21:14 [27']  
 A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė    
 2   Aldona Kasparavičienė ,   Judita Vadeikienė    ->    
     
     D.Valantinaitė, I.Vidzėnienė  3-a vieta
  [16] 10:10   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė
   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė   21:12  21:13 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Gedminienė, E.Žėkaitė  
   E.Gedminienė, E.Žėkaitė   ->  5-a vieta
    [11] 09:45   E.Gedminienė, E.Žėkaitė
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė     21:18  9:21  21:16 [30']
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.