Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Mindaugas Juodvalkis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [83] 17:15   S.Lukonas, A.Pičiacha    
 9   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
    21:19  18:21  21:14 [35']    
[75] 16:20   S.Lukonas, A.Pičiacha      
 8   Saulius Lukonas 
 Artūras Pičiacha 
  21:13  21:7 [29']      
    [93] 18:30   D.Kumar, Ž.Sabulis  
 5   Paulius Bareika 
 Edmundas Petrošius 
      21:13  21:12 [18']  
[76] 16:20   M.Macijauskas, A.Tamašauskas      
 12   Mindaugas Macijauskas 
 Aleksas Tamašauskas 
  21:15  10:21  21:12 [31']      
  [84] 17:15   D.Kumar, Ž.Sabulis    
 13         21:12  21:18 [19']    
 D.Kumar, Ž.Sabulis      
 4   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
  ->       1-a vieta
      [103] 19:25   D.Kumar, Ž.Sabulis
 3   Ramūnas Dovydėnas 
 Tadas Jarutis 
        21:19  21:15 [21']
 R.Dovydėnas, T.Jarutis      
 14       ->      
  [85] 17:40   G.Lukošius, P.Lukošius    
 11   Viktoras Pečiulis 
 Rolandas Žiogas 
    21:19  21:10 [21']    
[77] 16:45   G.Lukošius, P.Lukošius      
 6   Giedrius Lukošius 
 Paulius Lukošius 
  21:11  21:14 [26']      
    [94] 18:30   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
 7   Ramūnas Balvočius 
 Aloyzas Jarošaitis 
      21:11  21:15 [18']  
[78] 16:45   R.Balvočius, A.Jarošaitis      
 10   Raimondas Beniušis 
 Tomas Petrauskas 
  21:15  20:22  21:13 [38']      
  [86] 17:40   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
 15         21:14  23:25  21:19 [36']    
 T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 2   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
  ->    S.Lukonas, A.Pičiacha   3-a vieta
      [104] 19:25   S.Lukonas, A.Pičiacha
       G.Lukošius, P.Lukošius   22:24  21:10  21:9 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas    
    [95] 18:30   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas  
     M.Macijauskas, A.Tamašauskas   21:0 [1']   5-a vieta
      [105] 19:50   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas
     R.Dovydėnas, T.Jarutis     21:15  21:19 [25']
    [96] 18:30   R.Balvočius, A.Jarošaitis  
     R.Balvočius, A.Jarošaitis   21:17  22:20 [27']  
         
         
       M.Macijauskas, A.Tamašauskas   7-a vieta
     
       R.Dovydėnas, T.Jarutis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis    
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   ->    
    [87] 17:40   P.Bareika, E.Petrošius  
   P.Bareika, E.Petrošius     21:8  21:10 [19']  
   P.Bareika, E.Petrošius    
    ->     9-a vieta
      [97] 18:55   P.Bareika, E.Petrošius
        21:15  21:17 [19']
   V.Pečiulis, R.Žiogas    
   V.Pečiulis, R.Žiogas   ->    
    [88] 17:40   V.Pečiulis, R.Žiogas  
   R.Beniušis, T.Petrauskas     21:13  21:13 [20']  
   R.Beniušis, T.Petrauskas    
    ->    
         
       E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   11-a vieta
     
       R.Beniušis, T.Petrauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.