Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Lina Gorienė 
 Ingrida Savickienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Gorienė, I.Savickienė      
 16       ->      
   L.Gorienė, I.Savickienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [12] 09:45   V.Martinkienė, J.Sereckienė  
 5   Eglė Kaminskaitė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:7  21:18 [21']  
 E.Kaminskaitė, J.Živatkauskaitė      
 12       ->      
  [5] 09:00   V.Martinkienė, J.Sereckienė    
 13         17:21  21:14  21:18 [33']    
 V.Martinkienė, J.Sereckienė      
 4   Vaida Martinkienė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [17] 10:35   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
        23:25  21:18  21:18 [39']
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 14       ->      
  [6] 09:20   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
 11   Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
    21:14  16:21  22:20 [38']    
[1] 09:00   D.Darbutienė, S.Kliaubienė      
 6   Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:19  21:13 [35']      
    [13] 10:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7   Rima Januškienė 
 Laura Špogienė 
      21:19  21:12 [19']  
[2] 09:00   A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė      
 10   Agneta Jarošaitienė 
 Zita Jarošaitienė 
  21:14  21:15 [19']      
  [7] 09:20   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:18  21:19 [23']    
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 2   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    L.Gorienė, I.Savickienė   3-a vieta
      [18] 10:35   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
       E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:19  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     E.Kaminskaitė, J.Živatkauskaitė  
     E.Kaminskaitė, J.Živatkauskaitė   ->   5-a vieta
      [19] 10:35   E.Kaminskaitė, J.Živatkauskaitė
     D.Darbutienė, S.Kliaubienė     19:21  21:17  21:15 [44']
    [14] 10:10   D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
     A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė   15:21  21:13  21:18 [38']  
         
         
        7-a vieta
       A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė
       A.Jarošaitienė, Z.Jarošaitienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       K.Freimanaitė, J.Repšienė
        ->
   K.Freimanaitė, J.Repšienė    
   K.Freimanaitė, J.Repšienė   ->    
    [8] 09:20   K.Freimanaitė, J.Repšienė  
   R.Januškienė, L.Špogienė     21:18  21:8 [23']  
   R.Januškienė, L.Špogienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Januškienė, L.Špogienė
       R.Januškienė, L.Špogienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:30 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MX  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.