Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N4), Data: 2019-06-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 
   4     1       1.8 
   2           0.9 
 U-15 
   6     2       0.6 
   3     1       0 
   4     1       0.7 
   3     1       0.6 
 U-13 
   4     1       0.25 
   8           1.4 
   3     1       0.13 
   5     2       0.45 
 U-11 
   7           0.4 
   9           0.9 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   08 d.  10:00  U-11   MV    A.Klimaitė   17:21  11:21    U.Ivanauskaitė   22  
 2   08 d.  10:00  U-19   VD    S.Kanapeckas  S.Novikas   21:7  21:16    M.Butkus  E.Pocej   17  
 3   08 d.  10:00  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:2  21:3    U.Ivanauskaitė   13  
 4   08 d.  10:00  U-11   MV    G.Beržinskaitė   21:17  18:21  21:14    A.Krutkytė   25  
 5   08 d.  10:00  U-11   MV    U.Gatelytė   15:21  9:21    G.Vancevičiūtė   17  
 6   08 d.  10:00  U-11   MV    M.Leonovič   11:21  11:21    E.Dindaitė   16  
 7   08 d.  10:00  U-13   VD    D.Tankevič  J.Skirgaila   21:18  21:8    M.Špakauskas  V.Voroneckis   17  
 8   08 d.  10:00  U-15   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:2  21:6    L.Bartuškaitė   11  
 9   08 d.  10:25  U-15   VD    N.Budrikas  M.Šatkauskas   21:11  21:12    E.Klarenbeek  P.Jakubčionis   15  
 10   08 d.  10:25  U-15   VD    D.Tankevič  D.Leonovič   21:11  21:11    J.Kazlauskas  D.Špakauskas   14  
 11   08 d.  10:25  U-19   VV    S.Novikas   21:13  21:11    E.Pocej   14  
 12   08 d.  10:25  U-19   VV    S.Kanapeckas   21:14  21:15    M.Butkus   14  
 13   08 d.  10:25  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:13  21:9    G.Beržinskaitė   16  
 14   08 d.  10:25  U-11   MV    G.Vancevičiūtė   21:12  21:8    E.Dindaitė   17  
 15   08 d.  10:25  U-11   MV    U.Ivanauskaitė   13:21  15:21    A.Krutkytė   14  
 16   08 d.  10:25  U-11   MV    U.Gatelytė   21:8  21:5    M.Leonovič   12  
 17   08 d.  10:50  U-13   VD    B.Markevičius  M.Plauška   21:10  21:18    M.Špakauskas  V.Voroneckis   17  
 18   08 d.  10:50  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:3  21:2    E.Vilimaitė   9  
 19   08 d.  10:50  U-13   MV    A.Klimaitė   6:21  11:21    E.Dindaitė   14  
 20   08 d.  10:50  U-13   MV    G.Vedrickaitė   21:6  21:0    L.Budrytė   11  
 21   08 d.  10:50  U-13   MV    S.Liutkutė   5:21  4:21    T.Leonovič   10  
 22   08 d.  10:50  U-15   VD    N.Budrikas  M.Šatkauskas   21:13  21:11    J.Kazlauskas  D.Špakauskas   17  
 23   08 d.  10:50  U-15   VD    D.Tankevič  D.Leonovič   21:11  21:12    E.Klarenbeek  P.Jakubčionis   18  
 24   08 d.  10:50  U-15   MV    J.Kelečiūtė   21:5  21:11    L.Bartuškaitė   16  
 25   08 d.  11:15  U-19   VV    S.Novikas   21:1  21:6    M.Butkus   12  
 26   08 d.  11:15  U-19   VV    S.Kanapeckas   21:8  21:18    E.Pocej   15  
 27   08 d.  11:15  U-11   MV    N.Seniūnaitė   18:21  21:18  20:22    G.Vancevičiūtė   32  
 28   08 d.  11:15  U-11   MV    G.Beržinskaitė   14:21  20:22    E.Dindaitė   19  
 29   08 d.  11:15  U-11   MV    A.Krutkytė   5:21  12:21    U.Gatelytė   13  
 30   08 d.  11:15  U-11   MV    U.Ivanauskaitė   16:21  12:21    M.Leonovič   15  
 31   08 d.  11:15  U-13   VD    B.Markevičius  M.Plauška   21:18  21:9    D.Tankevič  J.Skirgaila   18  
 32   08 d.  11:15  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:4  21:8    E.Dindaitė   13  
 33   08 d.  11:40  U-13   MV    G.Vedrickaitė   10:21  14:21    T.Leonovič   20  
 34   08 d.  11:40  U-13   MV    E.Vilimaitė   5:21  7:21    A.Klimaitė   12  
 35   08 d.  11:40  U-13   MV    L.Budrytė   18:21  17:21    S.Liutkutė   18  
 36   08 d.  11:40  U-15   VD    N.Budrikas  M.Šatkauskas   21:19  21:18    D.Tankevič  D.Leonovič   24  
 37   08 d.  11:40  U-15   VD    J.Kazlauskas  D.Špakauskas   0:21    E.Klarenbeek  P.Jakubčionis    
 38   08 d.  11:40  U-15   MV    J.Kelečiūtė   21:17  21:8    M.Marcinkevičiūtė   18  
 39   08 d.  11:40  U-19   VV    S.Novikas   21:15  21:9    S.Kanapeckas   17  
 40   08 d.  11:40  U-19   VV    M.Butkus   21:19  21:15    E.Pocej   19  
 41   08 d.  12:05  U-11   VV    M.Špakauskas   2:21  6:21    J.Skirgaila   11  
 42   08 d.  12:05  U-11   VV    D.Tankevič   21:9  21:13    B.Drobavičius   20  
 43   08 d.  12:05  U-11   VV    G.Day-Sirrat   3:21  5:21    D.Leonovič   12  
 44   08 d.  12:05  U-13   MD    L.Budrytė  A.Krutkytė   21:15  21:19    S.Liutkutė  M.Leonovič   24  
 45   08 d.  12:05  U-13   VV    J.Kazlauskas   21:14  21:10    V.Voroneckis   14  
 46   08 d.  12:05  U-13   VV    B.Markevičius   21:18  9:21  20:22    M.Plauška   31  
 47   08 d.  12:05  U-15   MD    T.Leonovič  J.Šalnaitė   21:14  21:15    G.Vedrickaitė  L.Bartuškaitė   18  
 48   08 d.  12:30  U-15   VV    A.Kaminskas   21:15  21:16    P.Jakubčionis   14  
 49   08 d.  12:30  U-15   VV    D.Špakauskas   0:1    E.Klarenbeek    
 50   08 d.  12:30  U-11   VV    D.Tankevič   21:8  21:4    J.Skirgaila   13  
 51   08 d.  12:30  U-11   VV    D.Tankevič   3:21  3:21    D.Leonovič   12  
 52   08 d.  12:30  U-11   VV    .   0:0    M.Špakauskas    
 53   08 d.  12:30  U-11   VV    B.Drobavičius   21:15  21:14    G.Day-Sirrat   20  
 54   08 d.  12:30  U-13   MD    N.Seniūnaitė  U.Gatelytė   21:10  21:7    S.Liutkutė  M.Leonovič   19  
 55   08 d.  12:30  U-13   VV    J.Kazlauskas   21:15  21:11    M.Plauška   20  
 56   08 d.  12:55  U-13   VV    B.Markevičius   21:9  21:15    V.Voroneckis   15  
 57   08 d.  12:55  U-15   MD    J.Kelečiūtė  M.Marcinkevičiūtė   21:11  21:11    G.Vedrickaitė  L.Bartuškaitė   17  
 58   08 d.  12:55  U-15   VV    N.Budrikas   21:7  21:4    P.Jakubčionis   12  
 59   08 d.  12:55  U-15   VV    M.Šatkauskas   21:16  21:16    E.Klarenbeek   19  
 60   08 d.  12:55  U-11   VV    D.Tankevič   21:11  21:11    D.Leonovič   18  
 61   08 d.  12:55  U-11   VV    J.Skirgaila   21:17  21:12    D.Tankevič   18  
 62   08 d.  12:55  U-11   VV    M.Špakauskas   23:21  21:15    B.Drobavičius   25  
 63   08 d.  13:20  U-13   VV    M.Plauška   21:12  21:16    V.Voroneckis   18  
 63   08 d.  13:20  U-13   VV    J.Kazlauskas   21:19  21:11    B.Markevičius   15  
 64   08 d.  13:20  U-15   MD    J.Kelečiūtė  M.Marcinkevičiūtė   16:21  21:15  21:16    T.Leonovič  J.Šalnaitė   30  
 65   08 d.  13:20  U-13   MD    N.Seniūnaitė  U.Gatelytė   21:6  21:6    L.Budrytė  A.Krutkytė   15  
 66   08 d.  13:20  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   21:15  21:8    A.Klimaitė  G.Beržinskaitė   15  
 67   08 d.  13:20  U-15   VV    N.Budrikas   21:15  13:21  13:21    A.Kaminskas   31  
 68   08 d.  13:20  U-15   VV    M.Šatkauskas   1:0    D.Špakauskas   68'  
 69   08 d.  13:20  U-13   MD    N.Seniūnaitė  U.Gatelytė   17:21  21:19  21:17    E.Dindaitė  E.Dindaitė   33  
 70   08 d.  13:45  U-13   MD    L.Budrytė  A.Krutkytė   18:21  16:21    A.Klimaitė  G.Beržinskaitė   19  
 71   08 d.  13:45  U-15   VV    M.Šatkauskas   21:17  15:21  21:11    A.Kaminskas   27  
 71   08 d.  13:45  U-15   VV    N.Budrikas   21:18  15:21  23:21    E.Klarenbeek   33  
 72   08 d.  13:45  U-15   VV    D.Špakauskas   0:1    P.Jakubčionis    
 73   08 d.  13:45  U-13   MV    J.Šalnaitė   8:21  21:18  22:20    T.Leonovič   37  
 74   08 d.  13:45  U-13   MV    E.Dindaitė   15:21  14:21    G.Vedrickaitė   17  
 75   08 d.  13:45  U-13   MV    A.Klimaitė   21:17  21:13    S.Liutkutė   16  
 76   08 d.  13:45  U-13   MV    E.Vilimaitė   7:21  7:21    L.Budrytė   12  
78 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.