Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė, Data: 2019-02-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Rusnė Vitkauskaitė    Dėl 1-16 vietos        
 R.Vitkauskaitė        
 32       ->        
  [9] 10:35   M.Lekšaitė      
 17   Justė Mankevičiūtė      21:5  21:9 [18']      
[1] 10:00   M.Lekšaitė        
 16   Milda Lekšaitė    21:9  21:6 [19']        
    [11] 10:35   M.Lekšaitė    
 9   Greta Vedrickaitė        16:21  21:15  21:18 [36']    
 G.Vedrickaitė        
 24       ->        
  [3] 10:00   G.Vedrickaitė      
 25         21:15  17:21  21:14 [38']      
 T.Leonovič        
 8   Taja Leonovič    ->        
      [20] 11:15   J.Šalnaitė  
 5   Atėnė Peleckytė          21:14  21:18 [7']  
 A.Peleckytė        
 28       ->        
  [4] 10:00   A.Peleckytė      
 21         21:4  21:4 [19']      
 A.Vaišvilaitė        
 12   Amanda Vaišvilaitė    ->        
    [12] 10:35   J.Šalnaitė    
 13   Ūla Lasinskaitė        21:3  21:10 [19']    
 Ū.Lasinskaitė        
 20       ->        
  [5] 10:00   J.Šalnaitė      
 29         21:7  21:11 [22']      
 J.Šalnaitė        
 4   Jorūnė Šalnaitė    ->         1-a vieta
        [28] 12:00   J.Šalnaitė
 3   Liepa Aleknavičiūtė            21:7  21:14 [26']
 L.Aleknavičiūtė        
 30       ->        
  [6] 10:15   L.Aleknavičiūtė      
 19         21:12  21:4 [20']      
 K.Merkevičiūtė        
 14   Karolina Merkevičiūtė    ->        
    [13] 10:55   J.Linkutė    
 11   Aurelija Ramaneckaitė        21:14  22:20 [25']    
 A.Ramaneckaitė        
 22       ->        
  [7] 10:15   J.Linkutė      
 27         21:18  21:14 [22']      
 J.Linkutė        
 6   Justė Linkutė    ->        
      [21] 11:40   D.Lygnugarytė  
 7   Agnė Stravinskaitė          21:11  20:22  21:6 [36']  
 A.Stravinskaitė        
 26       ->        
  [8] 10:15   A.Stravinskaitė      
 23         21:18  21:15 [24']      
 M.Sutkutė        
 10   Milanta Sutkutė    ->        
    [14] 10:55   D.Lygnugarytė    
 15   Lukrecija Bartuškaitė        21:6  21:12 [19']    
[2] 10:00   L.Bartuškaitė        
 18   Ieva Berkmonaitė    21:7  21:9 [22']      M.Lekšaitė   3-a vieta
  [10] 10:35   D.Lygnugarytė   [29] 12:20   M.Lekšaitė
 31         21:6  21:8 [22']    J.Linkutė   23:21  21:19 [25']
 D.Lygnugarytė        
 2   Dangė Lygnugarytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vedrickaitė    
      [22] 11:40   G.Vedrickaitė  
       A.Peleckytė   21:19  21:19 [25']   5-a vieta
        [30] 12:20   L.Aleknavičiūtė
       L.Aleknavičiūtė     21:12  21:7 [19']
      [23] 11:40   L.Aleknavičiūtė  
       A.Stravinskaitė   21:14  17:21  21:11 [33']  
           
           
         A.Peleckytė   7-a vieta
        [31] 12:20   A.Peleckytė
         A.Stravinskaitė   21:8  19:21  21:17 [34']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Vitkauskaitė      
    [15] 10:55   T.Leonovič    
     T.Leonovič   21:16  21:16 [20']    
      [24] 11:40   T.Leonovič  
     A.Vaišvilaitė     21:15  21:11 [23']  
    [16] 10:55   Ū.Lasinskaitė    
     Ū.Lasinskaitė   21:10  21:16 [21']     9-a vieta
        [32] 12:20   T.Leonovič
     K.Merkevičiūtė       21:14  21:11 [25']
    [17] 11:15   A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:10  21:16 [21']    
      [25] 12:00   L.Bartuškaitė  
     M.Sutkutė     21:14  21:11 [25']  
    [18] 11:15   L.Bartuškaitė    
     L.Bartuškaitė   21:15  21:15 [25']    
           
         Ū.Lasinskaitė   11-a vieta
        [33] 12:40   Ū.Lasinskaitė
         A.Ramaneckaitė   21:8  21:14 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Vitkauskaitė    
      [26] 12:00   R.Vitkauskaitė  
       A.Vaišvilaitė   16:21  21:10  24:22 [34']   13-a vieta
        [34] 12:40   M.Sutkutė
       K.Merkevičiūtė     21:18  21:18 [23']
      [27] 12:00   M.Sutkutė  
       M.Sutkutė   21:15  21:13 [23']  
           
           
         A.Vaišvilaitė   15-a vieta
        [35] 12:40   K.Merkevičiūtė
    Dėl 17-32 vietos      K.Merkevičiūtė   21:9  21:17 [22']
         
   J.Mankevičiūtė      
   J.Mankevičiūtė   ->      
     J.Mankevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Mankevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [19] 11:15   I.Berkmonaitė
          21:12  21:18 [21']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Berkmonaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     I.Berkmonaitė    
   I.Berkmonaitė     ->    
   I.Berkmonaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.