Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė, Data: 2019-02-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [42] 13:25   B.Kamantauskas, R.Lesinskas    
 9   Mantas Lukonas 
 Adomas Mažeika 
    21:19  21:18 [29']    
[36] 12:40   B.Kamantauskas, R.Lesinskas      
 8   Benediktas Kamantauskas 
 Rokas Lesinskas 
  21:15  21:10 [24']      
    [51] 14:05   D.Tankevič, K.Sakalauskas  
 5   Martynas Kaminskas 
 Paulius Pocius 
      21:16  21:13 [27']  
[37] 13:00   P.Jakubčionis, E.Klarenbeek      
 12   Paulius Jakubčionis 
 Emilius Klarenbeek 
  21:15  27:29  21:16 [39']      
  [43] 13:25   D.Tankevič, K.Sakalauskas    
 13   Bronius Karsokas 
 Nojus Šabasevičius 
    21:18  21:15 [21']    
[38] 13:00   D.Tankevič, K.Sakalauskas      
 4   Dominik Tankevič 
 Kipras Sakalauskas 
  21:3  21:10 [18']       1-a vieta
      [61] 15:10   R.Kim, E.Karišauskas
 3   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
        21:19  21:15 [24']
 U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 14       ->      
  [44] 13:25   R.Kim, E.Karišauskas    
 11   Kristupas Milašauskas 
 Tautvydas Puišys 
    12:21  21:17  21:18 [34']    
[39] 13:00   R.Kim, E.Karišauskas      
 6   Ričard Kim 
 Ervinas Karišauskas 
  21:11  21:14 [22']      
    [52] 14:05   R.Kim, E.Karišauskas  
 7   Jokūbas Kazlauskas 
 Titas Žibūda 
      21:18  25:23 [24']  
[40] 13:00   D.Leonovič, J.Peciukonis      
 10   Daniel Leonovič 
 Justas Peciukonis 
  14:21  21:19  21:17 [40']      
  [45] 13:45   R.Dargis, P.Sutkaitis    
 15         21:12  21:9 [18']    
 R.Dargis, P.Sutkaitis      
 2   Rokas Dargis 
 Pijus Sutkaitis 
  ->    B.Kamantauskas, R.Lesinskas   3-a vieta
      [62] 15:10   B.Kamantauskas, R.Lesinskas
       R.Dargis, P.Sutkaitis   21:18  21:19 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Grytė, N.Tenikaitis    
    [53] 14:25   M.Grytė, N.Tenikaitis  
     P.Jakubčionis, E.Klarenbeek   21:9  21:17 [22']   5-a vieta
      [63] 15:10   U.Mikalauskas, M.Stravinskas
     U.Mikalauskas, M.Stravinskas     21:18  21:18 [23']
    [54] 14:25   U.Mikalauskas, M.Stravinskas  
     D.Leonovič, J.Peciukonis   21:10  21:17 [23']  
         
         
       P.Jakubčionis, E.Klarenbeek   7-a vieta
     
       D.Leonovič, J.Peciukonis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Lukonas, A.Mažeika    
   M.Lukonas, A.Mažeika   ->    
    [55] 14:25   M.Lukonas, A.Mažeika  
   M.Kaminskas, P.Pocius     21:16  16:21  21:16 [32']  
  [46] 13:45   B.Karsokas, N.Šabasevičius    
   B.Karsokas, N.Šabasevičius   21:19  18:21  23:21 [34']     9-a vieta
      [64] 15:10   K.Milašauskas, T.Puišys
        21:10  15:21  21:18 [35']
   K.Milašauskas, T.Puišys    
   K.Milašauskas, T.Puišys   ->    
    [56] 14:25   K.Milašauskas, T.Puišys  
   J.Kazlauskas, T.Žibūda     22:20  18:21  21:15 [37']  
   J.Kazlauskas, T.Žibūda    
    ->    
         
       B.Karsokas, N.Šabasevičius   11-a vieta
     
       J.Kazlauskas, T.Žibūda   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Kaminskas, P.Pocius  
     M.Kaminskas, P.Pocius   ->   13-a vieta
       M.Kaminskas, P.Pocius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.