Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė, Data: 2019-02-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 16       ->      
  [47] 13:45   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 9   Justė Mankevičiūtė 
 Amanda Vaišvilaitė 
    21:12  21:15 [25']    
[41] 13:25   Ū.Lasinskaitė, K.Merkevičiūtė      
 8   Ūla Lasinskaitė 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:12  21:7 [20']      
    [57] 14:45   G.Vedrickaitė, T.Leonovič  
 5   Ieva Berkmonaitė 
 Agnė Stravinskaitė 
      21:16  17:21  21:19 [37']  
 I.Berkmonaitė, A.Stravinskaitė      
 12       ->      
  [48] 13:45   G.Vedrickaitė, T.Leonovič    
 13         21:16  21:18 [23']    
 G.Vedrickaitė, T.Leonovič      
 4   Greta Vedrickaitė 
 Taja Leonovič 
  ->       1-a vieta
      [65] 15:30   G.Vedrickaitė, T.Leonovič
 3   Atėnė Peleckytė 
 Milanta Sutkutė 
        21:18  21:11 [27']
 A.Peleckytė, M.Sutkutė      
 14       ->      
  [49] 14:05   L.Bartuškaitė, J.Šalnaitė    
 11         21:14  21:19 [25']    
 L.Bartuškaitė, J.Šalnaitė      
 6   Lukrecija Bartuškaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
  ->      
    [58] 14:45   M.Lekšaitė, A.Ramaneckaitė  
 7   Milda Lekšaitė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
      21:16  16:21  21:13 [41']  
 M.Lekšaitė, A.Ramaneckaitė      
 10       ->      
  [50] 14:05   M.Lekšaitė, A.Ramaneckaitė    
 15         21:18  19:21  21:8 [34']    
 J.Linkutė, R.Vitkauskaitė      
 2   Justė Linkutė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  ->    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [66] 15:30   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė
       L.Bartuškaitė, J.Šalnaitė   16:21  21:14  21:19 [46']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ū.Lasinskaitė, K.Merkevičiūtė    
    [59] 14:45   I.Berkmonaitė, A.Stravinskaitė  
     I.Berkmonaitė, A.Stravinskaitė   18:21  21:12  21:13 [31']   5-a vieta
      [67] 15:30   A.Peleckytė, M.Sutkutė
     A.Peleckytė, M.Sutkutė     21:15  13:21  21:19 [30']
    [60] 14:45   A.Peleckytė, M.Sutkutė  
     J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   21:13  21:12 [23']  
         
         
       Ū.Lasinskaitė, K.Merkevičiūtė   7-a vieta
     
       J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė    
   J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė   ->    
     J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Mankevičiūtė, A.Vaišvilaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.