Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2019-03-30, Vieta: N badminton, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 27           1.6 
 13           1.6 
 13           0.8 
   4           0.7 
 10           0.7 
 U-11 
   8           0.5 
 10           0.7 
   2           0.13 
   4           0.35 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   30 d.  10:00  U-11   MV    V.Radzevičiūtė   6:11  9:11  8:11    M.Kolojanskaitė   16'  
 2   30 d.  10:00  U-11   MV    U.Tiškutė   11:5  11:6  11:5    M.Žibūdaitė   17'  
 3   30 d.  10:00  U-15   MX    J.Kazlauskas  S.Liutkutė   11:7  5:11  7:11  5:11    P.Jakubčionis  U.Stankevičiūtė   21'  
 4   30 d.  10:00  U-15   MX    J.Jatulis  I.Paškevičiūtė   11:8  6:11  8:11  11:13    E.Klarenbeek  E.Kazlauskaitė   27'  
 5   30 d.  10:15  U-11   VV    U.Lygnugaris   11:3  13:11  11:5    V.Norkevičius   15'  
 6   30 d.  10:15  U-11   VV    B.Drobavičius   11:7  6:11  14:15  8:11    G.Day-Sirrat   29'  
 7   30 d.  10:15  U-11   VV    M.Špakauskas   11:7  11:5  12:10    S.Valasevicius   15'  
 8   30 d.  10:15  U-11   VV    J.Zavackas   3:11  3:11  2:11    J.Skirgaila   14'  
 9   30 d.  10:35  U-11   MV    N.Seniūnaitė   11:5  11:1  11:3    M.Kolojanskaitė   14'  
 10   30 d.  10:35  U-11   MV    I.Paškevičiūtė   10:12  10:12  11:13    G.Beržinskaitė   24'  
 11   30 d.  10:35  U-11   MV    U.Gatelytė   11:8  11:5  11:7    R.Vidzėnaitė   16'  
 12   30 d.  10:35  U-11   MV    U.Tiškutė   11:5  11:4  11:3    A.Krutkytė   16'  
 13   30 d.  10:50  U-11   MV    V.Radzevičiūtė   12:10  11:9  11:6    M.Žibūdaitė   18'  
 14   30 d.  10:50  U-15   MX    N.Budrikas  M.Marcinkevičiūtė   11:4  11:6  11:5    P.Jakubčionis  U.Stankevičiūtė   15'  
 15   30 d.  10:50  U-15   MX    A.Zavackas  U.Gatelytė   9:11  11:8  11:5  6:11  11:6    B.Kamantauskas  N.Seniūnaitė   27'  
 16   30 d.  10:50  U-15   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   11:6  11:9  13:11    D.Gabriūnas  G.Tomkevičiūtė   18'  
 17   30 d.  11:10  U-15   MX    E.Klarenbeek  E.Kazlauskaitė   4:11  3:11  6:11    T.Žibūda  A.Petkevičiūtė   17'  
 18   30 d.  11:10  U-15   MX    J.Kazlauskas  S.Liutkutė   11:5  8:11  7:11  3:11    J.Jatulis  I.Paškevičiūtė   23'  
 19   30 d.  11:10  U-11   VV    U.Lygnugaris   9:11  7:11  3:11    G.Day-Sirrat   18'  
 20   30 d.  11:10  U-11   VV    M.Špakauskas   6:11  1:11  2:11    J.Skirgaila   13'  
 21   30 d.  11:25  U-11   VV    V.Norkevičius   11:3  11:9  4:11  4:11  2:11    B.Drobavičius   27'  
 22   30 d.  11:25  U-11   VV    S.Valasevicius   11:2  11:3  11:4    J.Zavackas   13'  
 23   30 d.  11:25  U-11   MV    N.Seniūnaitė   11:9  11:2  11:6    G.Beržinskaitė   15'  
 24   30 d.  11:25  U-11   MV    U.Gatelytė   10:12  4:11  11:13    U.Tiškutė   21'  
 25   30 d.  11:45  U-11   MV    M.Kolojanskaitė   8:11  12:10  11:6  9:11  11:5    I.Paškevičiūtė   30'  
 26   30 d.  11:45  U-11   MV    R.Vidzėnaitė   11:7  11:5  11:5    A.Krutkytė   16'  
 27   30 d.  11:45  U-15   MX    N.Budrikas  M.Marcinkevičiūtė   11:3  11:2  11:3    A.Zavackas  U.Gatelytė   16'  
 28   30 d.  11:45  U-15   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   13:11  11:9  12:10    T.Žibūda  A.Petkevičiūtė   22'  
 29   30 d.  12:05  U-15   MX    P.Jakubčionis  U.Stankevičiūtė   11:6  6:11  9:11  6:11    B.Kamantauskas  N.Seniūnaitė   21'  
 30   30 d.  12:05  U-15   MX    D.Gabriūnas  G.Tomkevičiūtė   6:11  6:11  11:9  7:11    E.Klarenbeek  E.Kazlauskaitė   22'  
 31   30 d.  12:05  U-11   VV    G.Day-Sirrat   8:11  2:11  2:11    J.Skirgaila   14'  
 32   30 d.  12:05  U-11   VV    U.Lygnugaris   9:11  6:11  8:11    M.Špakauskas   18'  
 33   30 d.  12:25  U-11   VV    B.Drobavičius   11:8  11:9  11:9    S.Valasevicius   19'  
 34   30 d.  12:25  U-11   VV    V.Norkevičius   11:4  11:7  11:9    J.Zavackas   18'  
 35   30 d.  12:25  U-11   MV    N.Seniūnaitė   11:6  11:9  11:6    U.Tiškutė   16'  
 36   30 d.  12:25  U-11   MV    G.Beržinskaitė   2:11  4:11  1:11    U.Gatelytė   14'  
 37   30 d.  12:45  U-11   MV    M.Kolojanskaitė   11:6  6:11  8:11  7:11    R.Vidzėnaitė   20'  
 38   30 d.  12:45  U-15   MX    N.Budrikas  M.Marcinkevičiūtė   13:11  11:8  11:9    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   20'  
 39   30 d.  12:45  U-15   MX    A.Zavackas  U.Gatelytė   7:11  14:12  5:11  5:11    T.Žibūda  A.Petkevičiūtė   23'  
 40   30 d.  12:45  U-15   MX    B.Kamantauskas  N.Seniūnaitė   11:7  11:5  4:11  14:12    E.Klarenbeek  E.Kazlauskaitė   25'  
 41   30 d.  13:00  U-11   VD    U.Lygnugaris  M.Špakauskas   11:2  11:6  11:6    V.Norkevičius  J.Zavackas   19'  
 42   30 d.  13:00  U-11   MD    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   11:6  13:11  11:8    M.Kolojanskaitė  M.Žibūdaitė   21'  
 43   30 d.  13:00  U-11   MD    R.Vidzėnaitė  U.Tiškutė   11:5  9:11  11:4  11:3    V.Radzevičiūtė  I.Paškevičiūtė   24'  
 44   30 d.  13:00  U-15   VD    A.Baltakis  B.Bačkaitis   6:11  10:12  4:11    P.Jakubčionis  D.Gabriūnas   21'  
 45   30 d.  13:20  U-15   VD    A.Zavackas  B.Kamantauskas   11:5  11:6  11:3    D.Jankauskas  P.Jarašiūnas   16'  
 46   30 d.  13:20  U-15   VD    T.Bartusevičius  M.Čerkasov   8:11  4:11  2:11    J.Žukauskas  S.Duoba   17'  
 47   30 d.  13:20  U-15   VD    A.Lukošius  V.Voroneckis   5:11  2:11  6:11    T.Puišys  B.Markevičius   22'  
 48   30 d.  13:20  U-15   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis   9:11  7:11  8:11    E.Klarenbeek  J.Skirgaila   19'  
 49   30 d.  13:40  U-15   MV    A.Klimaitė   12:10  11:9  11:7    V.Plieniūtė   29'  
 50   30 d.  13:40  U-15   MV    L.Bartuškaitė   11:4  11:7  11:8    G.Acutė   11'  
 51   30 d.  13:40  U-15   MV    S.Liutkutė   6:11  7:11  2:11    A.Ramaneckaitė   30'  
 52   30 d.  13:40  U-15   MV    M.Songinaitė   8:11  5:11  8:11    G.Tomkevičiūtė   24'  
 53   30 d.  13:40  U-15   MV    U.Stankevičiūtė   11:4  11:6  11:9    R.Vosyliutė   16'  
 54   30 d.  13:40  U-11   MD    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   9:11  11:7  9:11  11:6  11:2    R.Vidzėnaitė  U.Tiškutė   32'  
 55   30 d.  14:00  U-11   MD    M.Kolojanskaitė  M.Žibūdaitė   14:15  11:1  11:8  11:9    V.Radzevičiūtė  I.Paškevičiūtė   29'  
 56   30 d.  14:00  U-15   VD    R.Lesinskas  K.Sakalauskas   11:5  11:1  11:5    P.Jakubčionis  D.Gabriūnas   16'  
 57   30 d.  14:00  U-15   VD    A.Zavackas  B.Kamantauskas   12:10  11:9  9:11  11:8    J.Žukauskas  S.Duoba   25'  
 58   30 d.  14:00  U-15   VD    E.Jonkus  T.Žibūda   11:6  11:3  11:4    T.Puišys  B.Markevičius   21'  
 59   30 d.  14:20  U-15   VD    E.Klarenbeek  J.Skirgaila   4:11  15:14  7:11  6:11    M.Šatkauskas  A.Kaminskas   29'  
 60   30 d.  14:20  U-15   VD    D.Jankauskas  P.Jarašiūnas   4:11  11:7  11:7  9:11  6:11    T.Bartusevičius  M.Čerkasov   27'  
 61   30 d.  14:20  U-15   MV    M.Barauskaitė   11:0  11:3  11:1    A.Klimaitė   13'  
 62   30 d.  14:20  U-15   MV    L.Bartuškaitė   6:11  9:11  9:11    A.Ramaneckaitė   22'  
 63   30 d.  14:35  U-15   MV    A.Petkevičiūtė   11:6  11:4  11:9    G.Tomkevičiūtė   15'  
 64   30 d.  14:35  U-15   MV    U.Stankevičiūtė   5:11  8:11  2:11    M.Marcinkevičiūtė   15'  
 65   30 d.  14:35  U-15   MV    G.Acutė   12:10  9:11  11:8  13:11    S.Liutkutė   23'  
 66   30 d.  14:35  U-15   VD    R.Lesinskas  K.Sakalauskas   6:11  11:9  11:8  11:4    A.Zavackas  B.Kamantauskas   22'  
 67   30 d.  14:35  U-15   VD    E.Jonkus  T.Žibūda   11:8  11:6  5:11  11:5    M.Šatkauskas  A.Kaminskas   24'  
 68   30 d.  14:55  U-15   VD    P.Jakubčionis  D.Gabriūnas   9:11  10:12  10:12    J.Žukauskas  S.Duoba   24'  
 69   30 d.  14:55  U-15   VD    T.Puišys  B.Markevičius   5:11  8:11  7:11    E.Klarenbeek  J.Skirgaila   22'  
 70   30 d.  14:55  U-15   VD    A.Baltakis  B.Bačkaitis   11:8  11:4  6:11  11:7    T.Bartusevičius  M.Čerkasov   24'  
 71   30 d.  14:55  U-15   VD    A.Lukošius  V.Voroneckis   13:15  3:11  6:11    J.Kazlauskas  J.Jatulis   18'  
 72   30 d.  15:15  U-15   MV    M.Barauskaitė   11:3  11:5  11:5    A.Ramaneckaitė   16'  
 73   30 d.  15:15  U-15   MV    A.Petkevičiūtė   12:14  5:11  11:7  4:11    M.Marcinkevičiūtė   24'  
 74   30 d.  15:15  U-15   MV    A.Klimaitė   3:11  4:11  1:11    L.Bartuškaitė   18'  
 75   30 d.  15:15  U-15   MV    G.Tomkevičiūtė   11:7  11:8  5:11  6:11  9:11    U.Stankevičiūtė   34'  
 76   30 d.  15:15  U-15   MV    V.Plieniūtė   11:7  11:7  11:7    G.Acutė   15'  
 77   30 d.  15:35  U-15   MV    M.Songinaitė   11:9  11:7  11:3    R.Vosyliutė   20'  
 78   30 d.  15:35  U-15   VD    R.Lesinskas  K.Sakalauskas   11:5  11:3  14:12    E.Jonkus  T.Žibūda   22'  
 79   30 d.  15:35  U-15   VD    A.Zavackas  B.Kamantauskas   11:8  15:14  7:11  10:12  13:15    M.Šatkauskas  A.Kaminskas   41'  
 80   30 d.  15:35  U-15   VD    J.Žukauskas  S.Duoba   11:7  8:11  11:7  11:6    E.Klarenbeek  J.Skirgaila   26'  
 81   30 d.  15:55  U-15   VD    A.Baltakis  B.Bačkaitis   9:11  9:11  10:12    J.Kazlauskas  J.Jatulis   20'  
 82   30 d.  15:55  U-15   MV    M.Barauskaitė   12:10  11:4  14:12    M.Marcinkevičiūtė   18'  
 83   30 d.  15:55  U-15   MV    A.Ramaneckaitė   7:11  5:11  7:11    A.Petkevičiūtė   20'  
 84   30 d.  15:55  U-15   MV    L.Bartuškaitė   11:8  5:11  7:11  11:1  11:8    U.Stankevičiūtė   34'  
 85   30 d.  16:10  U-15   MV    V.Plieniūtė   7:11  2:11  7:11    M.Songinaitė   16'  
 86   30 d.  16:10  U-15   VV    P.Jakubčionis   9:11  7:11  7:11    J.Jatulis   15'  
 87   30 d.  16:10  U-15   VV    T.Puišys   11:3  11:5  11:2    P.Jarašiūnas   19'  
 88   30 d.  16:10  U-15   VV    D.Jankauskas   4:11  4:11  5:11    B.Kamantauskas   19'  
 89   30 d.  16:30  U-15   VV    V.Voroneckis   4:11  6:11  4:11    D.Gabriūnas   17'  
 90   30 d.  16:30  U-15   VV    B.Markevičius   13:11  11:7  11:7    A.Baltakis   18'  
 91   30 d.  16:30  U-15   VV    E.Klarenbeek   8:11  11:9  11:7  11:3    J.Kazlauskas   22'  
 92   30 d.  16:50  U-15   VV    A.Zavackas   11:5  11:9  11:8    M.Plauška   18'  
 93   30 d.  16:50  U-15   VV    M.Čerkasov   2:11  4:11  3:11    E.Jonkus   15'  
 94   30 d.  16:50  U-15   VV    T.Žibūda   11:1  11:1  11:1    T.Bartusevičius   14'  
 95   30 d.  16:50  U-15   VV    A.Lukošius   2:11  6:11  5:11    A.Kaminskas   19'  
 96   30 d.  17:10  U-15   VV    S.Duoba   11:6  11:7  11:4    B.Bačkaitis   16'  
 97   30 d.  17:10  U-15   MD    M.Barauskaitė  L.Bartuškaitė   11:3  11:2  11:2    M.Songinaitė  R.Vosyliutė   18'  
 98   30 d.  17:10  U-15   MD    G.Acutė  V.Plieniūtė   5:11  4:11  6:11    U.Stankevičiūtė  G.Tomkevičiūtė   16'  
 99   30 d.  17:10  U-15   VV    N.Budrikas   11:7  11:3  11:6    J.Jatulis   14'  
 100   30 d.  17:10  U-15   VV    T.Puišys   6:11  9:11  9:11    B.Kamantauskas   19'  
 101   30 d.  17:30  U-15   VV    M.Šatkauskas   13:11  11:9  11:9    D.Gabriūnas   21'  
 102   30 d.  17:30  U-15   VV    B.Markevičius   6:11  5:11  3:11    K.Sakalauskas   15'  
 103   30 d.  17:30  U-15   VV    R.Lesinskas   11:8  11:5  11:3    E.Klarenbeek   17'  
 104   30 d.  17:30  U-15   VV    A.Zavackas   6:11  11:8  11:7  11:6    E.Jonkus   23'  
 105   30 d.  17:50  U-15   VV    T.Žibūda   11:5  11:7  11:8    A.Kaminskas   21'  
 106   30 d.  17:50  U-15   VV    S.Duoba   6:11  6:11  5:11    J.Žukauskas   19'  
 107   30 d.  17:50  U-15   VV    P.Jarašiūnas   9:11  12:10  7:11  11:8  10:12    D.Jankauskas   26'  
 108   30 d.  18:10  U-15   VV    M.Plauška   12:10  11:9  11:6    M.Čerkasov   21'  
 109   30 d.  18:10  U-15   VV    T.Bartusevičius   9:11  6:11  11:8  11:3  11:9    A.Lukošius   30'  
 110   30 d.  18:10  U-15   MD    M.Barauskaitė  L.Bartuškaitė   11:6  11:3  11:5    U.Stankevičiūtė  G.Tomkevičiūtė   15'  
 111   30 d.  18:10  U-15   MD    M.Songinaitė  R.Vosyliutė   11:9  11:7  11:7    G.Acutė  V.Plieniūtė   20'  
 112   30 d.  18:10  U-15   VV    N.Budrikas   11:7  11:7  12:10    B.Kamantauskas   23'  
 113   30 d.  18:30  U-15   VV    M.Šatkauskas   10:12  6:11  10:12    K.Sakalauskas   20'  
 114   30 d.  18:30  U-15   VV    R.Lesinskas   11:6  8:11  11:7  11:5    A.Zavackas   22'  
 115   30 d.  18:30  U-15   VV    T.Žibūda   7:11  6:11  14:12  5:11    J.Žukauskas   24'  
 116   30 d.  18:30  U-15   VV    J.Jatulis   11:0    T.Puišys   1'  
 117   30 d.  18:50  U-15   VV    D.Gabriūnas   11:6  11:9  11:7    B.Markevičius   15'  
 118   30 d.  18:50  U-15   VV    E.Klarenbeek   7:11  6:11  5:11    E.Jonkus   21'  
 119   30 d.  18:50  U-15   VV    A.Kaminskas   11:6  8:11  6:11  10:12    S.Duoba   26'  
 120   30 d.  18:50  U-15   VV    P.Jakubčionis   11:8  11:2  11:7    D.Jankauskas   17'  
 121   30 d.  19:10  U-15   VV    V.Voroneckis   11:0    A.Baltakis    
 122   30 d.  19:10  U-15   VV    J.Kazlauskas   15:14  9:11  11:7  11:7    M.Plauška   23'  
 123   30 d.  19:10  U-15   VV    T.Bartusevičius   0:11    B.Bačkaitis    
 124   30 d.  19:30  U-15   VV    N.Budrikas   11:5  11:5  11:6    K.Sakalauskas   18'  
 125   30 d.  19:30  U-15   VV    R.Lesinskas   11:3  11:7  11:5    J.Žukauskas   16'  
 126   30 d.  19:30  U-15   VV    B.Kamantauskas   13:15  11:5  5:11  10:12    M.Šatkauskas   25'  
 127   30 d.  19:30  U-15   VV    A.Zavackas   8:11  7:11  8:11    T.Žibūda   24'  
 128   30 d.  19:50  U-15   VV    J.Jatulis   8:11  9:11  9:11    D.Gabriūnas   19'  
 129   30 d.  19:50  U-15   VV    E.Jonkus   11:6  11:6  11:4    S.Duoba   16'  
 130   30 d.  19:50  U-15   VV    P.Jakubčionis   11:3  11:5  11:5    V.Voroneckis   16'  
 131   30 d.  19:50  U-15   VV    J.Kazlauskas   10:12  11:5  13:11  11:6    B.Bačkaitis   24'  
 132   30 d.  20:10  U-15   VV    N.Budrikas   8:11  4:11  5:11    R.Lesinskas   16'  
 133   30 d.  20:10  U-15   VV    K.Sakalauskas   12:10  11:9  11:8    J.Žukauskas   19'  
 134   30 d.  20:10  U-15   VV    P.Jakubčionis   0:11    J.Kazlauskas    
134 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.