Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Tadas Supronas ,   Linas Supronas   Dėl 1-4 vietų    
[123] 16:25   T.Supronas, L.Supronas    
 8   Aurimas Meškinis ,   Giedrius Stasiulis    21:16  21:16 [75']    
  [141] 17:15   T.Supronas, L.Supronas  
 5   Elmoras Adakauskas ,   Ardas Valantiejus      21:13  21:15 [38']  
[124] 16:25   V.Martinkus, T.Tiškus    
 4   Vidas Martinkus ,   Tomas Tiškus    22:20  21:10 [47']    1-a vieta
    [159] 18:15   G.Dima, A.Slušnys
 3   Giedrius Dima ,   Arnoldas Slušnys        21:14  22:20 [33']
[125] 16:25   G.Dima, A.Slušnys    
 6   Dalius Juodsnukis ,   Deivydas Žilinskas    21:16  21:14 [31']    
  [142] 17:15   G.Dima, A.Slušnys  
 7   Mindaugas Kancleris ,   Mindaugas Trybas      21:10  21:16 [26']  
[126] 16:25   R.Bilius, A.Valantiejus    
 2   Ramūnas Bilius ,   Andrius Valantiejus    21:18  21:16 [46']    
     
     V.Martinkus, T.Tiškus  3-a vieta
  [160] 18:15   V.Martinkus, T.Tiškus
   R.Bilius, A.Valantiejus   21:14  12:21  23:21 [13']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Meškinis, G.Stasiulis    
  [143] 17:15   E.Adakauskas, A.Valantiejus  
   E.Adakauskas, A.Valantiejus   24:22  21:18 [4']  5-a vieta
    [161] 18:15   E.Adakauskas, A.Valantiejus
   D.Juodsnukis, D.Žilinskas     21:23  21:17  21:18 [35']
  [144] 17:15   D.Juodsnukis, D.Žilinskas  
   M.Kancleris, M.Trybas   21:14  22:20 [33']  
       
       
     A.Meškinis, G.Stasiulis  7-a vieta
    [162] 18:15   M.Kancleris, M.Trybas
     M.Kancleris, M.Trybas   21:8  21:19 [4']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.