Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Kęstas Supronas 
 Algimantas Plytnikas 
  Dėl 1-8 vietos      
[115] 16:00   K.Supronas, A.Plytnikas      
 16   Tomas Petrauskas 
 Aurimas Tekorius 
  21:14  21:14 [21']      
  [133] 16:50   R.Banelis, R.Dovydėnas    
 9   Giedrius Lukošius 
 Paulius Lukošius 
    21:10  21:12    
[116] 16:00   R.Banelis, R.Dovydėnas      
 8   Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
  21:13  21:12 [25']      
    [151] 17:45   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
      21:14  21:14 [26']  
[117] 16:00   T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 12   Pavel Šavareiko 
 Vidmantas Galiauskas 
  21:9  21:14 [22']      
  [134] 16:50   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
 13   Antanas Gelažėlis 
 Darius Kubilius 
    16:21  21:11  21:11 [30']    
[118] 16:00   T.Grigas, R.Stakionis      
 4   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  21:11  21:12 [25']       1-a vieta
      [167] 18:40   T.Paliulis, A.Žvilauskas
 3   Tadas Jarutis 
 Vaidas Turolevičius 
        23:21  21:16 [22']
[119] 16:00   T.Jarutis, V.Turolevičius      
 14   Vaidas Čepas 
 Paulius Bareika 
  15:21  21:17  21:11 [31']      
  [135] 16:50   R.Balvočius, A.Jarošaitis    
 11   Ramūnas Balvočius 
 Aloyzas Jarošaitis 
    22:20  10:21  21:19 [15']    
[120] 16:00   R.Balvočius, A.Jarošaitis      
 6   Augustas Janušonis 
 Mantas Smalskis 
  21:16  22:20 [27']      
    [152] 17:45   R.Balvočius, A.Jarošaitis  
 7   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
      16:21  22:20  24:22 [41']  
[121] 16:00   D.Paulauskas, P.Žostautas      
 10   Gediminas Vaitkevičius 
 Martynas Jonkus 
  14:21  21:18  21:18 [39']      
  [136] 16:50   K.Krūminas, E.Peleckis    
 15   Artūras Sirbikė 
 Ramūnas Mackevičius 
    21:18  17:21  21:15 [22']    
[122] 16:00   K.Krūminas, E.Peleckis      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Egidijus Peleckis 
  21:8  21:13 [26']    R.Banelis, R.Dovydėnas   3-a vieta
      [168] 18:40   R.Banelis, R.Dovydėnas
       K.Krūminas, E.Peleckis   26:24  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Supronas, A.Plytnikas    
    [153] 17:45   T.Grigas, R.Stakionis  
     T.Grigas, R.Stakionis   23:21  16:21  27:25 [42']   5-a vieta
      [169] 18:40   T.Jarutis, V.Turolevičius
     T.Jarutis, V.Turolevičius     13:21  21:12  21:17 [35']
    [154] 17:45   T.Jarutis, V.Turolevičius  
     D.Paulauskas, P.Žostautas   21:16  21:23  21:16 [40']  
         
         
       K.Supronas, A.Plytnikas   7-a vieta
      [170] 18:40   D.Paulauskas, P.Žostautas
       D.Paulauskas, P.Žostautas   19:21  21:13  21:16 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Petrauskas, A.Tekorius      
  [137] 16:50   G.Lukošius, P.Lukošius    
   G.Lukošius, P.Lukošius   18:21  21:18  21:5 [23']    
    [155] 17:45   G.Lukošius, P.Lukošius  
   P.Šavareiko, V.Galiauskas     21:19  21:11 [21']  
  [138] 16:50   P.Šavareiko, V.Galiauskas    
   A.Gelažėlis, D.Kubilius   21:19  26:24 [21']     9-a vieta
      [171] 18:40   V.Čepas, P.Bareika
   V.Čepas, P.Bareika       21:16  21:15 [26']
  [139] 16:50   V.Čepas, P.Bareika    
   A.Janušonis, M.Smalskis   21:9  21:13 [21']    
    [156] 17:45   V.Čepas, P.Bareika  
   G.Vaitkevičius, M.Jonkus     21:18  21:14 [39']  
  [140] 17:15   A.Sirbikė, R.Mackevičius    
   A.Sirbikė, R.Mackevičius   13:21  21:19  21:19 [50']    
         
       P.Šavareiko, V.Galiauskas   11-a vieta
      [172] 18:40   A.Sirbikė, R.Mackevičius
       A.Sirbikė, R.Mackevičius   21:18  21:12 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Petrauskas, A.Tekorius    
    [157] 17:45   T.Petrauskas, A.Tekorius  
     A.Gelažėlis, D.Kubilius   21:16  16:21  23:21 [40']   13-a vieta
      [173] 18:40   A.Janušonis, M.Smalskis
     A.Janušonis, M.Smalskis     21:16  21:19 [20']
    [158] 18:15   A.Janušonis, M.Smalskis  
     G.Vaitkevičius, M.Jonkus   21:19  21:16 [37']  
         
         
       A.Gelažėlis, D.Kubilius   15-a vieta
      [174] 18:40   G.Vaitkevičius, M.Jonkus
       G.Vaitkevičius, M.Jonkus   21:0 [3']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.