Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Kęstas Supronas 
 Algimantas Plytnikas 
  Dėl 1-8 vietos      
[115] 16:00   K.Supronas, A.Plytnikas      
 16   Tomas Petrauskas 
 Aurimas Tekorius 
  21:14  21:14 [21']      
  [133] 16:50   R.Banelis, R.Dovydėnas    
 9   Giedrius Lukošius 
 Paulius Lukošius 
    21:10  21:12    
[116] 16:00   R.Banelis, R.Dovydėnas      
 8   Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
  21:13  21:12 [25']      
    [151] 17:45   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
      21:14  21:14 [26']  
[117] 16:00   T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 12   Pavel Šavareiko 
 Vidmantas Galiauskas 
  21:9  21:14 [22']      
  [134] 16:50   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
 13   Antanas Gelažėlis 
 Darius Kubilius 
    16:21  21:11  21:11 [30']    
[118] 16:00   T.Grigas, R.Stakionis      
 4   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  21:11  21:12 [25']       1-a vieta
      [167] 18:40   T.Paliulis, A.Žvilauskas
 3   Tadas Jarutis 
 Vaidas Turolevičius 
        23:21  21:16 [22']
[119] 16:00   T.Jarutis, V.Turolevičius      
 14   Vaidas Čepas 
 Paulius Bareika 
  15:21  21:17  21:11 [31']      
  [135] 16:50   R.Balvočius, A.Jarošaitis    
 11   Ramūnas Balvočius 
 Aloyzas Jarošaitis 
    22:20  10:21  21:19 [15']    
[120] 16:00   R.Balvočius, A.Jarošaitis      
 6   Augustas Janušonis 
 Mantas Smalskis 
  21:16  22:20 [27']      
    [152] 17:45   R.Balvočius, A.Jarošaitis  
 7   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
      16:21  22:20  24:22 [41']  
[121] 16:00   D.Paulauskas, P.Žostautas      
 10   Gediminas Vaitkevičius 
 Martynas Jonkus 
  14:21  21:18  21:18 [39']      
  [136] 16:50   K.Krūminas, E.Peleckis    
 15   Artūras Sirbikė 
 Ramūnas Mackevičius 
    21:18  17:21  21:15 [22']    
[122] 16:00   K.Krūminas, E.Peleckis      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Egidijus Peleckis 
  21:8  21:13 [26']    R.Banelis, R.Dovydėnas   3-a vieta
      [168] 18:40   R.Banelis, R.Dovydėnas
       K.Krūminas, E.Peleckis   26:24  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Supronas, A.Plytnikas    
    [153] 17:45   T.Grigas, R.Stakionis  
     T.Grigas, R.Stakionis   23:21  16:21  27:25 [42']   5-a vieta
      [169] 18:40   T.Jarutis, V.Turolevičius
     T.Jarutis, V.Turolevičius     13:21  21:12  21:17 [35']
    [154] 17:45   T.Jarutis, V.Turolevičius  
     D.Paulauskas, P.Žostautas   21:16  21:23  21:16 [40']  
         
         
       K.Supronas, A.Plytnikas   7-a vieta
      [170] 18:40   D.Paulauskas, P.Žostautas
       D.Paulauskas, P.Žostautas   19:21  21:13  21:16 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Petrauskas, A.Tekorius      
  [137] 16:50   G.Lukošius, P.Lukošius    
   G.Lukošius, P.Lukošius   18:21  21:18  21:5 [23']    
    [155] 17:45   G.Lukošius, P.Lukošius  
   P.Šavareiko, V.Galiauskas     21:19  21:11 [21']  
  [138] 16:50   P.Šavareiko, V.Galiauskas    
   A.Gelažėlis, D.Kubilius   21:19  26:24 [21']     9-a vieta
      [171] 18:40   V.Čepas, P.Bareika
   V.Čepas, P.Bareika       21:16  21:15 [26']
  [139] 16:50   V.Čepas, P.Bareika    
   A.Janušonis, M.Smalskis   21:9  21:13 [21']    
    [156] 17:45   V.Čepas, P.Bareika  
   G.Vaitkevičius, M.Jonkus     21:18  21:14 [39']  
  [140] 17:15   A.Sirbikė, R.Mackevičius    
   A.Sirbikė, R.Mackevičius   13:21  21:19  21:19 [50']    
         
       P.Šavareiko, V.Galiauskas   11-a vieta
      [172] 18:40   A.Sirbikė, R.Mackevičius
       A.Sirbikė, R.Mackevičius   21:18  21:12 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Petrauskas, A.Tekorius    
    [157] 17:45   T.Petrauskas, A.Tekorius  
     A.Gelažėlis, D.Kubilius   21:16  16:21  23:21 [40']   13-a vieta
      [173] 18:40   A.Janušonis, M.Smalskis
     A.Janušonis, M.Smalskis     21:16  21:19 [20']
    [158] 18:15   A.Janušonis, M.Smalskis  
     G.Vaitkevičius, M.Jonkus   21:19  21:16 [37']  
         
         
       A.Gelažėlis, D.Kubilius   15-a vieta
      [174] 18:40   G.Vaitkevičius, M.Jonkus
       G.Vaitkevičius, M.Jonkus   21:0 [3']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.