Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Ingrida Savickienė 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Savickienė, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [14] 10:20   I.Savickienė, V.Slušnienė    
 9   Sigita Grigaravičienė 
 Gintarė Zajarskienė 
    21:7  21:10 [21']    
[3] 10:00   S.Grigaravičienė, G.Zajarskienė      
 8   Agnė Kirdeikytė 
 Gitana Krūminienė 
  21:15  21:16 [29']      
    [27] 11:00   I.Savickienė, V.Slušnienė  
 5   Zita Jarošaitienė 
 Diana Valantinaitė 
      21:13  21:16 [27']  
 Z.Jarošaitienė, D.Valantinaitė      
 12       ->      
  [15] 10:20   D.Bogatko, G.Krizonytė    
 13         19:21  21:18  21:18 [37']    
 D.Bogatko, G.Krizonytė      
 4   Dalia Bogatko 
 Gerda Krizonytė 
  ->       1-a vieta
      [40] 11:45   D.Jonkuvienė, R.Žigienė
 3   Skaistė Kliaubienė 
 Irena Peleckienė 
        23:21  21:11 [24']
 S.Kliaubienė, I.Peleckienė      
 14       ->      
  [16] 10:20   S.Kliaubienė, I.Peleckienė    
 11   Rūta Krikščiūnaitė 
 Kornelija Norkevičiūtė 
    21:8  21:9 [20']    
[4] 10:00   J.Ravinskienė, G.Savickaitė      
 6   Jurgita Ravinskienė 
 Gabija Savickaitė 
  21:11  21:10 [22']      
    [28] 11:00   D.Jonkuvienė, R.Žigienė  
 7   Kamilė Rutkauskaitė 
 Liepa Grubinskaitė 
      21:8  21:15 [25']  
[5] 10:00   K.Rutkauskaitė, L.Grubinskaitė      
 10   Miglė Riaubaitė 
 Jurga Misiuvienė 
  21:9  21:18 [22']      
  [17] 10:20   D.Jonkuvienė, R.Žigienė    
 15         21:10  21:11 [17']    
 D.Jonkuvienė, R.Žigienė      
 2   Dovilė Jonkuvienė 
 Rūta Žigienė 
  ->    D.Bogatko, G.Krizonytė   3-a vieta
      [41] 11:45   S.Kliaubienė, I.Peleckienė
       S.Kliaubienė, I.Peleckienė   21:17  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Grigaravičienė, G.Zajarskienė    
    [29] 11:00   Z.Jarošaitienė, D.Valantinaitė  
     Z.Jarošaitienė, D.Valantinaitė   21:17  21:6 [26']   5-a vieta
      [42] 11:45   Z.Jarošaitienė, D.Valantinaitė
     J.Ravinskienė, G.Savickaitė     21:14  21:15 [26']
    [30] 11:00   K.Rutkauskaitė, L.Grubinskaitė  
     K.Rutkauskaitė, L.Grubinskaitė   21:23  21:17  21:17 [32']  
         
         
       S.Grigaravičienė, G.Zajarskienė   7-a vieta
      [43] 11:45   J.Ravinskienė, G.Savickaitė
       J.Ravinskienė, G.Savickaitė   21:11  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kirdeikytė, G.Krūminienė    
   A.Kirdeikytė, G.Krūminienė   ->    
     A.Kirdeikytė, G.Krūminienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [31] 11:00   A.Kirdeikytė, G.Krūminienė
        21:18  21:19 [28']
   R.Krikščiūnaitė, K.Norkevičiūtė    
   R.Krikščiūnaitė, K.Norkevičiūtė   ->    
    [18] 10:20   M.Riaubaitė, J.Misiuvienė  
   M.Riaubaitė, J.Misiuvienė     21:9  21:9 [20']  
   M.Riaubaitė, J.Misiuvienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Krikščiūnaitė, K.Norkevičiūtė
       R.Krikščiūnaitė, K.Norkevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.