Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1  Adas Kaminskas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Kaminskas      
 16       ->      
  [92] 17:35   A.Kaminskas    
 9  David Oshvong      21:13  21:6 [17']    
[87] 17:15   G.Bložė      
 8  Gustas Bložė    21:12  21:16      
    [99] 18:20   A.Kaminskas  
 5  Kristupas Milašauskas        21:18  21:10 [16']  
 K.Milašauskas      
 12       ->      
  [93] 17:35   K.Milašauskas    
 13         21:13  21:9 [17']    
 B.Bačkaitis      
 4  Benas Bačkaitis    ->       1-a vieta
      [106] 19:05   A.Kaminskas
 3  Miras Aitmagambetov          23:21  21:18 [21']
 M.Aitmagambetov      
 14       ->      
  [94] 17:55   M.Aitmagambetov    
 11  Vytenis Domeika      21:5  21:2 [17']    
[88] 17:15   S.Papušin      
 6  Sviatoslav Papušin    21:12  21:16 [12']      
    [100] 18:20   M.Aitmagambetov  
 7  Maksim Čerkasov        21:12  23:21 [20']  
[89] 17:15   A.Cygankov      
 10  Aleksandr Cygankov    19:21  21:19  21:18 [39']      
  [95] 17:55   M.Butkus    
 15         21:11  21:17 [16']    
 M.Butkus      
 2  Mindaugas Butkus    ->    K.Milašauskas   3-a vieta
      [107] 19:05   K.Milašauskas
       M.Butkus   23:25  21:11  21:11 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Bložė    
    [101] 18:20   B.Bačkaitis  
     B.Bačkaitis   14:21  21:10  21:7 [18']   5-a vieta
      [108] 19:05   B.Bačkaitis
     S.Papušin     21:10  21:0 [45']
    [102] 18:45   A.Cygankov  
     A.Cygankov   21:15  21:9 [6']  
         
         
       G.Bložė   7-a vieta
      [109] 19:05   S.Papušin
       S.Papušin   21:11  21:18 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Oshvong    
   D.Oshvong   ->    
     D.Oshvong  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [103] 18:45   M.Čerkasov
        21:14  21:16 [7']
   V.Domeika    
   V.Domeika   ->    
    [96] 17:55   M.Čerkasov  
   M.Čerkasov     21:16  21:15 [19']  
   M.Čerkasov    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Domeika
       V.Domeika   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.