Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI Sezoninis badmintono turnyras, Data: 2019-08-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-24 2019-08-24 2019-08-24  
 1   Martynas Povilaitis   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00    M.Povilaitis    
 8   Darius Mieliauskas    21:18  21:16 [22']    
  [9] 10:30    K.Ashurkevich  
 5   Kiryl Ashurkevich      21:13  21:17 [22']  
[2] 10:00    K.Ashurkevich    
 4   Ramūnas Kavaliauskas    21:15  21:19 [29']    1-a vieta
    [18] 11:30    D.Pakšys
 3   Aurimas Meškinis        23:21  19:21  21:19 [45']
[3] 10:00    M.Piatrushka    
 6   Mikalai Piatrushka    14:21  21:16  21:19 [37']    
  [10] 10:30    D.Pakšys  
 7   Evaldas Čižinauskas      21:19  17:21  21:15 [31']  
[4] 10:00    D.Pakšys    
 2   Domas Pakšys    21:14  21:16 [19']    
     
     M.Povilaitis  3-a vieta
  [19] 11:30    M.Piatrushka
   M.Piatrushka   21:17  21:9 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Mieliauskas    
  [11] 11:00    R.Kavaliauskas  
   R.Kavaliauskas   21:18  24:22 [20']  5-a vieta
    [20] 11:30    R.Kavaliauskas
   A.Meškinis     11:21  21:18  24:22 [44']
  [12] 11:00    E.Čižinauskas  
   E.Čižinauskas   24:22  21:17 [23']  
       
       
     D.Mieliauskas  7-a vieta
    [21] 11:30    A.Meškinis
     A.Meškinis   21:17  21:18 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.