Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI Sezoninis badmintono turnyras, Data: 2019-08-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-24 2019-08-24 2019-08-24  
 1   Dainius Mazėtis ,   Valdas Jankauskas   Dėl 1-4 vietų    
[54] 14:30    D.Mazėtis, V.Jankauskas    
 8   Ričardas Kazlauskas ,   Audrius Šapola    21:19  25:23 [21']    
  [60] 15:00    L.Mitrulevičius, D.Mieliauskas  
 5   Saulius Stankus ,   Vaidas Šmitas      21:17  21:17 [16']  
[55] 14:30    L.Mitrulevičius, D.Mieliauskas    
 4   Laurynas Mitrulevičius ,   Darius Mieliauskas    21:12  21:6 [14']    1-a vieta
    [66] 15:30    L.Mitrulevičius, D.Mieliauskas
 3   Eimantas Milius ,   Rimas Sinius        21:14  21:17 [19']
[56] 14:30    E.Milius, R.Sinius    
 6   Marius Eidenas ,   Orestas Renevis    21:16  21:10 [19']    
  [61] 15:00    E.Milius, R.Sinius  
 7   Žygimantas Kvartūnas ,   Valerij Vasilčenko      21:7  21:11 [14']  
[57] 14:30    L.Liaudanskas, A.Stankevičius    
 2   Laisvydas Liaudanskas ,   Augustinas Stankevičius    21:14  21:13 [17']    
     
     D.Mazėtis, V.Jankauskas  3-a vieta
  [67] 15:30    D.Mazėtis, V.Jankauskas
   L.Liaudanskas, A.Stankevičius   21:7  21:19 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Kazlauskas, A.Šapola    
  [62] 15:00    R.Kazlauskas, A.Šapola  
   S.Stankus, V.Šmitas   21:6  21:9 [15']  5-a vieta
    [68] 15:30    R.Kazlauskas, A.Šapola
   M.Eidenas, O.Renevis     21:14  21:19 [20']
  [63] 15:00    M.Eidenas, O.Renevis  
   Ž.Kvartūnas, V.Vasilčenko   21:11  21:13 [18']  
       
       
     S.Stankus, V.Šmitas  7-a vieta
    [69] 15:30    Ž.Kvartūnas, V.Vasilčenko
     Ž.Kvartūnas, V.Vasilčenko   21:14  20:22  21:17 [33']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.