Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1  Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [15] 10:25    N.Seniūnaitė    
 9  Viltė Radzevičiūtė      21:8  21:4 [14']    
[1] 10:00    V.Radzevičiūtė      
 8  Rusnė Vidzėnaitė      B/Ž      
    [33] 11:40    G.Vancevičiūtė  
 5  Goda Vancevičiūtė        21:17  21:14 [19']  
[2] 10:00    G.Vancevičiūtė      
 12  Mėta Kibildaitė    21:9  21:6 [16']      
  [16] 10:50    G.Vancevičiūtė    
 13  Austėja Siniūtė      21:12  21:7 [16']    
[3] 10:00    G.Beržinskaitė      
 4  Gabija Beržinskaitė    21:12  21:11 [18']       1-a vieta
      [54] 12:30    G.Vancevičiūtė
 3  Jorė Kavaliauskaitė          21:15  21:23  21:16 [35']
[4] 10:00    J.Kavaliauskaitė      
 14  Ūla Budrytė    21:2  21:3 [13']      
  [17] 10:50    J.Kavaliauskaitė    
 11  Augustė Klimaitė      21:11  21:9 [15']    
[5] 10:00    M.Leonovič      
 6  Mila Leonovič    21:4  21:7 [12']      
    [34] 11:40    J.Kavaliauskaitė  
 7  Ugnė Tiškutė        21:8  21:10 [17']  
[6] 10:00    U.Tiškutė      
 10  Uma Ivanauskaitė      B/Ž      
  [18] 10:50    E.Dindaitė    
 15  Monika Čiuželytė      21:13  20:22  21:15 [39']    
[7] 10:00    E.Dindaitė      
 2  Elzė Dindaitė    21:1  21:3 [18']    N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [55] 12:55    N.Seniūnaitė
       E.Dindaitė   21:19  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Radzevičiūtė    
    [35] 11:40    G.Beržinskaitė  
     G.Beržinskaitė   21:13  21:11 [16']   5-a vieta
      [56] 12:55    U.Tiškutė
     M.Leonovič     21:9  21:11 [15']
    [36] 11:40    U.Tiškutė  
     U.Tiškutė   21:7  21:13 [16']  
         
         
       V.Radzevičiūtė   7-a vieta
      [57] 12:55    M.Leonovič
       M.Leonovič   21:7  22:20 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vidzėnaitė    
   R.Vidzėnaitė   ->    
    [37] 11:40    M.Kibildaitė  
   M.Kibildaitė       B/Ž  
  [19] 10:50    M.Kibildaitė    
   A.Siniūtė   21:19  21:7 [17']     9-a vieta
      [58] 12:55    M.Kibildaitė
   Ū.Budrytė       21:10  21:5 [16']
  [20] 10:50    A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   22:20  19:21  21:12 [37']    
    [38] 11:40    M.Čiuželytė  
   U.Ivanauskaitė     21:12  21:8 [17']  
  [21] 10:50   M.Čiuželytė    
   M.Čiuželytė     B/Ž    
         
       R.Vidzėnaitė   11-a vieta
      [59] 12:55   A.Klimaitė
       A.Klimaitė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Siniūtė  
     A.Siniūtė   ->   13-a vieta
      [60] 12:55   Ū.Budrytė
     Ū.Budrytė     21:0
    [39] 12:05   Ū.Budrytė  
     U.Ivanauskaitė     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       U.Ivanauskaitė
       U.Ivanauskaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.