Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2019-12-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 
   4           1.4 
   2           0.7 
 U-15 
   3     1       0 
   3     1       0 
 U-13 
   8           0.5 
   6           0.4 
   4           0.25 
   4           0.3 
 U-11 
   8           0.5 
   6           0.25 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   07 d.  10:00  U-11   VV    D.Tankevič   21:9  21:6    J.Motiejūnas   13  
 2   07 d.  10:00  U-11   VV    A.Kriauza   8:21  11:21    K.Ragaliauskas   23  
 3   07 d.  10:00  U-11   VV    I.Martyšius   21:13  22:20    N.Turūta   19  
 4   07 d.  10:00  U-11   VV    A.Bašys   8:21  5:21    S.Valasevicius   12  
 5   07 d.  10:00  U-11   MV    M.Žibūdaitė   21:15  13:21  21:18    U.Ivanauskaitė   29  
 6   07 d.  10:00  U-11   MV    V.Šleiniūtė   3:21  8:21    A.Siniūtė   13  
 7   07 d.  10:00  U-13   VV    T.Puišys   21:9  21:9    J.Jagminas   17  
 8   07 d.  10:00  U-13   VV    M.Plauška   21:18  11:21  21:14    J.Skirgaila   34  
 9   07 d.  10:20  U-13   VV    J.Jatulis   21:19  21:14    V.Voroneckis   20  
 10   07 d.  10:20  U-13   VV    K.Nugaras   7:21  13:21    A.Mažeika   16  
 11   07 d.  10:20  U-13   MV    E.Vilimaitė   16:21  7:21    M.Byčkova   18  
 12   07 d.  10:20  U-13   MV    L.Budrytė   21:9  21:15    D.Rudminaitė   22  
 13   07 d.  10:20  U-15   MV    R.Vinciūnaitė   21:14  18:21  23:21    G.Vyšniauskaitė   29  
 14   07 d.  10:20  U-11   VV    D.Tankevič   21:7  21:4    K.Ragaliauskas   11  
 15   07 d.  10:40  U-11   VV    I.Martyšius   12:21  21:17  18:21    S.Valasevicius   27  
 16   07 d.  10:40  U-11   VV    J.Motiejūnas   21:9  21:8    A.Kriauza   16  
 17   07 d.  10:40  U-11   VV    N.Turūta   21:9  21:10    A.Bašys   18  
 18   07 d.  10:40  U-19   VD    M.Butkus  S.Kanapeckas   21:9  21:8    D.Guja  M.Lukočius   13  
 19   07 d.  10:40  U-11   MV    E.Dindaitė   21:11  21:6    M.Žibūdaitė   15  
 20   07 d.  10:40  U-11   MV    A.Siniūtė   15:21  18:21    G.Beržinskaitė   19  
 21   07 d.  10:40  U-11   MV    U.Ivanauskaitė   21:10  21:8    V.Šleiniūtė   18  
 22   07 d.  11:00  U-13   VV    T.Puišys   21:16  22:20    M.Plauška   27  
 23   07 d.  11:00  U-13   VV    J.Jatulis   21:10  21:17    A.Mažeika   23  
 24   07 d.  11:00  U-13   VV    J.Jagminas   10:21  10:21    J.Skirgaila   13  
 25   07 d.  11:00  U-13   VV    V.Voroneckis   21:12  21:6    K.Nugaras   18  
 26   07 d.  11:00  U-15   VV    J.Venckus   21:17  19:21  21:13    D.Gališanskas   31  
 27   07 d.  11:00  U-13   MV    G.Vedrickaitė   21:9  21:12    M.Byčkova   14  
 28   07 d.  11:00  U-13   MV    L.Budrytė   8:21  7:21    E.Dindaitė   14  
 29   07 d.  11:15  U-13   MV    E.Vilimaitė   2:21  8:21    D.Rudminaitė   12  
 30   07 d.  11:15  U-15   MV    V.Juodonytė   21:10  21:11    G.Vyšniauskaitė   18  
 31   07 d.  11:15  U-11   VV    D.Tankevič   21:7  21:13    S.Valasevicius   14  
 32   07 d.  11:30  U-11   VV    K.Ragaliauskas   14:21  12:21    I.Martyšius   19  
 33   07 d.  11:30  U-11   VV    J.Motiejūnas   0:0    N.Turūta     
 34   07 d.  11:30  U-11   VV    A.Kriauza   21:19  21:13    A.Bašys   26  
 35   07 d.  11:30  U-15   VV    K.Milašauskas   21:3  21:4    D.Gališanskas   11  
 36   07 d.  11:30  U-11   MV    E.Dindaitė   21:13  21:13    G.Beržinskaitė   16  
 37   07 d.  11:30  U-11   MV    M.Žibūdaitė   21:16  11:21  14:21    A.Siniūtė   29  
 38   07 d.  11:50  U-13   VV    T.Puišys   16:21  21:15  17:21    J.Jatulis   34  
 39   07 d.  11:50  U-13   VV    M.Plauška   21:13  21:16    A.Mažeika   22  
 40   07 d.  11:50  U-13   VV    J.Skirgaila   21:11  16:21  21:6    V.Voroneckis   28  
 41   07 d.  11:50  U-13   VV    J.Jagminas   21:17  16:21  21:16    K.Nugaras   30  
 42   07 d.  11:50  U-13   MV    G.Vedrickaitė   16:21  21:8  21:12    E.Dindaitė   28  
 43   07 d.  11:50  U-13   MV    M.Byčkova   15:21  12:21    L.Budrytė   20  
 44   07 d.  11:50  U-15   VV    K.Milašauskas   21:13  21:8    J.Venckus   14  
 45   07 d.  12:10  U-15   MV    V.Juodonytė   18:21  21:12  21:9    R.Vinciūnaitė   31  
 46   07 d.  12:30  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   21:5  21:4    V.Šleiniūtė  E.Vilimaitė   12  
 47   07 d.  12:30  U-13   MD    V.Juodonytė  R.Vinciūnaitė   15:21  16:21    G.Beržinskaitė  L.Budrytė   20  
 48   07 d.  12:30  U-13   VD    M.Plauška  T.Puišys   21:10  21:12    D.Gališanskas  J.Venckus   15  
 49   07 d.  12:30  U-13   VD    J.Jatulis  V.Voroneckis   19:21  18:21    A.Mažeika  J.Skirgaila   21  
 50   07 d.  12:30  U-19   VV    S.Kanapeckas   21:10  21:13    M.Lukočius   15  
 51   07 d.  12:30  U-19   VV    M.Butkus   17:21  21:13  21:14    D.Guja   25  
 52   07 d.  12:50  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   21:11  21:9    G.Beržinskaitė  L.Budrytė   15  
 53   07 d.  12:50  U-13   MD    V.Šleiniūtė  E.Vilimaitė   5:21  16:21    V.Juodonytė  R.Vinciūnaitė   15  
 54   07 d.  12:50  U-13   VD    M.Plauška  T.Puišys   21:9  21:14    A.Mažeika  J.Skirgaila   21  
 55   07 d.  12:50  U-13   VD    D.Gališanskas  J.Venckus   13:21  15:21    J.Jatulis  V.Voroneckis   18  
 56   07 d.  12:50  U-19   VV    S.Kanapeckas   21:10  21:16    M.Butkus   15  
 57   07 d.  12:50  U-19   VV    M.Lukočius   16:21  15:21    D.Guja   13  
57 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.