Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Ražanauskas 
 Marius Armonas 
19
21
21
11
21
11
 24'
13
21
22
20
21
16
 28'
21
23
21
12
16
21
 29'
21
13
21
17
 17'
217/186
31
3
3
2 Almantas Abromaitis 
 Tomas Grigas 
21
19
11
21
11
21
 24'
13
21
21
15
11
21
 32'
16
21
19
21
 19'
21
9
21
17
 15'
165/186
-21
1
4
3 Rimas Sinius 
 Aurelijus Andreliūnas 
21
13
20
22
16
21
 28'
21
13
15
21
21
11
 32'
21
14
21
19
 19'
21
16
21
12
 18'
198/162
36
3
1
4 Darius Likas 
 Rokas Kondrotas 
23
21
12
21
21
16
 29'
21
16
21
19
 19'
14
21
19
21
 19'
21
11
21
4
 13'
173/150
23
3
2
5 Romas Kulieša 
 Šarūnas Andriulionis 
13
21
17
21
 17'
9
21
17
21
 15'
16
21
12
21
 18'
11
21
4
21
 13'
99/168
-69
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Nojus Budrikas 
 Nerijus Molis 
12
21
23
25
 17'
14
21
14
21
 18'
21
13
11
21
17
21
 28'
14
21
21
13
21
11
 25'
168/188
-20
1
4
2 Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
21
12
25
23
 17'
21
12
21
9
 14'
21
17
21
13
 16'
21
17
21
16
 20'
172/119
53
4
1
3 Darius Sirvydis 
 Donatas Sirvydis 
21
14
21
14
 18'
12
21
9
21
 14'
21
11
21
12
 16'
21
14
18
21
21
19
 35'
165/147
18
3
2
4 Almantas Viruišis 
 Valdas Jankauskas 
13
21
21
11
21
17
 28'
17
21
13
21
 16'
11
21
12
21
 16'
13
21
18
21
 19'
139/175
-36
1
5
5 Valerij Vasilčenko 
 Audrius Šapola 
21
14
13
21
11
21
 25'
17
21
16
21
 20'
14
21
21
18
19
21
 35'
21
13
21
18
 19'
174/189
-15
1
3



2019-12-21  
   1-a vieta
 4    Dainius Mazėtis,  Martynas Puchovičius  
[64] 12:50   D.Mazėtis, M.Puchovičius
 5    Rimas Sinius,  Aurelijus Andreliūnas   19:21  21:15  21:11 [27']
   



2019-12-21  
   3-a vieta
 6    Darius Sirvydis,  Donatas Sirvydis  
[65] 12:50   D.Likas, R.Kondrotas
 7    Darius Likas,  Rokas Kondrotas   21:14  21:3 [14']
   



2019-12-21  
   5-a vieta
 1    Ramūnas Ražanauskas,  Marius Armonas  
[66] 12:50   R.Ražanauskas, M.Armonas
 10  Valerij Vasilčenko,  Audrius Šapola   10:21  21:14  21:15 [26']
   



2019-12-21  
   7-a vieta
 2    Nojus Budrikas,  Nerijus Molis  
[67] 12:50   A.Abromaitis, T.Grigas
 3    Almantas Abromaitis,  Tomas Grigas   23:21  13:21  21:16 [27']
   



2019-12-21  
   9-a vieta
 8    Almantas Viruišis,  Valdas Jankauskas  
[68] 12:50   A.Viruišis, V.Jankauskas
 9    Romas Kulieša,  Šarūnas Andriulionis   21:15  21:10 [17']
   



2019-12-21  
   11-a vieta
 11    
[69] 12:50 
 12     ->
   



2019-12-21  
   13-a vieta
 13    
[70] 13:15 
 14     ->
   



2019-12-21  
   15-a vieta
 15    
[71] 13:15 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.