Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP3], Data: 2019-12-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [48] 13:45    K.Šemeta, J.Žibūdienė    
 9   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:11  21:9 [15']    
[41] 13:15    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 8   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  30:28  21:11 [27']      
    [56] 14:15    K.Šemeta, J.Žibūdienė  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
      21:12  21:5 [15']  
 J.Pauliukas, T.Rakauskaitė      
 12       ->      
  [49] 13:45    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
 13         21:13  21:14 [17']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 4   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
      [66] 15:15    K.Šemeta, J.Žibūdienė
 3   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
        21:6  21:12 [15']
 V.Salietis, A.Brikaitė      
 14       ->      
  [50] 13:45    V.Salietis, A.Brikaitė    
 11         21:11  21:13 [16']    
 V.Jonikas, Ž.Simonaitytė      
 6   Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
  ->      
    [57] 14:15    D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė  
 7   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
      21:17  21:18 [19']  
[42] 13:15    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė      
 10   Egidijus Merkevičius 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:8  21:18 [14']      
  [51] 13:45    D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė    
 15         21:12  21:23  21:13 [23']    
 D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [67] 15:15    V.Salietis, A.Brikaitė
       V.Salietis, A.Brikaitė   21:12  21:12 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
    [58] 14:45    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:17  21:18 [19']   5-a vieta
      [68] 15:15    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
     V.Jonikas, Ž.Simonaitytė     21:14  21:14 [15']
    [59] 14:45    E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė  
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė   22:20  22:20 [19']  
         
         
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   7-a vieta
      [69] 15:15    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė   22:20  21:5 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Venckus, J.Venckuvienė    
   V.Venckus, J.Venckuvienė   ->    
     V.Venckus, J.Venckuvienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [70] 15:45    V.Venckus, J.Venckuvienė
        14:21  21:4  21:16 [21']
   .    
    ->    
     M.Tamošiūnas, M.Janutaitė  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė     ->  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.