Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Velykinis "Volano" badmintono turnyras, Data: 2019-04-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20  
 1   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [13] 10:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 9   Renata Mileškienė 
 Eglė Žakevičiūtė 
    21:8  21:23  21:19 [35']    
[3] 10:00   K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 8   Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
  21:7  21:11 [12']      
    [28] 11:35   V.Martinkienė, M.Petreikytė  
 5   Sigita Flaksienė 
 Jolita Pilypaitė 
      21:18  17:21  21:15 [34']  
 S.Flaksienė, J.Pilypaitė      
 12       ->      
  [11] 10:20   V.Martinkienė, M.Petreikytė    
 13         23:21  21:8 [23']    
 V.Martinkienė, M.Petreikytė      
 4   Vaida Martinkienė 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [44] 12:55   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
        21:18  21:19 [22']
 R.Platakytė, J.Sereckienė      
 14       ->      
  [12] 10:20   R.Platakytė, J.Sereckienė    
 11         21:14  21:14 [27']    
 D.Darbutienė, S.Kliaubienė      
 6   Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
  ->      
    [29] 11:35   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 7   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
      21:14  21:15 [22']  
[4] 10:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 10   Agnė Kirdeikytė 
 Gitana Krūminienė 
  21:8  21:9 [22']      
  [14] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 15         21:12  21:11 [20']    
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 2   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  ->    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   3-a vieta
      [45] 12:55   R.Platakytė, J.Sereckienė
       R.Platakytė, J.Sereckienė   26:24  21:12 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Freimanaitė, J.Repšienė    
    [30] 11:35   S.Flaksienė, J.Pilypaitė  
     S.Flaksienė, J.Pilypaitė   21:18  21:17 [24']   5-a vieta
      [46] 12:55   S.Flaksienė, J.Pilypaitė
     D.Darbutienė, S.Kliaubienė     21:13  21:11 [27']
    [31] 12:00   D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   17:21  21:13  25:23 [44']  
         
         
       K.Freimanaitė, J.Repšienė   7-a vieta
      [47] 12:55   K.Freimanaitė, J.Repšienė
       E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:23  21:14  22:20 [57']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė    
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė   ->    
     R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [15] 10:45   A.Kirdeikytė, G.Krūminienė
        21:9  21:14 [22']
   .    
    ->    
     A.Kirdeikytė, G.Krūminienė  
   A.Kirdeikytė, G.Krūminienė     ->  
   A.Kirdeikytė, G.Krūminienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.