Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Velykinis "Volano" badmintono turnyras, Data: 2019-04-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 32       ->        
  [66] 14:15   G.Kareiva, L.Dapševičiūtė      
 17   Gediminas Kareiva 
 Laura Dapševičiūtė 
    13:21  21:15  21:18 [33']      
[58] 13:45   G.Kareiva, L.Dapševičiūtė        
 16   Kęstutis Kučinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:9  21:16        
    [81] 15:30   D.Kumar, S.Kliaubienė    
 9   Devender Kumar 
 Skaistė Kliaubienė 
      17:21  21:11  21:14 [35']    
 D.Kumar, S.Kliaubienė        
 24       ->        
  [67] 14:40   D.Kumar, S.Kliaubienė      
 25         21:5  21:16      
 T.Jarutis, J.Pilypaitė        
 8   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  ->        
      [97] 16:50   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė  
 5   Gintautas Bartušis 
 Renata Platakytė 
        23:21  21:19 [25']  
 G.Bartušis, R.Platakytė        
 28       ->        
  [68] 14:40   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 21         15:21  21:15  21:15 [38']      
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 12   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->        
    [82] 15:30   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 13   Darius Jurgilas 
 Sigita Flaksienė 
      18:21  21:8  21:15 [30']    
[59] 13:45   T.Raulinavičius, T.Rakauskaitė        
 20   Tomas Raulinavičius 
 Toma Rakauskaitė 
  21:9  21:10        
  [69] 14:40   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 29         21:18  21:19 [34']      
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė        
 4   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->         1-a vieta
        [111] 17:40   Ž.Sabulis, M.Petreikytė
 3   Vaidas Mackevičius 
 Loreta Šiaučiūnienė 
          19:21  21:9  21:17 [34']
 V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė        
 30       ->        
  [70] 14:40   M.Butautas, A.Mažulienė      
 19   Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
    21:17  21:17 [26']      
[60] 13:45   M.Butautas, A.Mažulienė        
 14   Marius Rimkus 
 Kristina Rimkienė 
  21:8  21:4        
    [83] 15:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 11   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
      11:21  21:19  23:21 [29']    
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 22       ->        
  [71] 14:40   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 27         21:8  21:10 [20']      
 T.Tenikaitis, J.Sereckienė        
 6   Tomas Tenikaitis 
 Jolanta Sereckienė 
  ->        
      [98] 16:50   Ž.Sabulis, M.Petreikytė  
 7   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
        21:15  21:19 [24']  
 Ž.Sabulis, M.Petreikytė        
 26       ->        
  [72] 14:40   Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 23         21:16  21:14 [21']      
 M.Loveikis, R.Staupelienė        
 10   Mindaugas Loveikis 
 Renata Staupelienė 
  ->        
    [84] 15:30   Ž.Sabulis, M.Petreikytė    
 15   Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
      19:21  21:18  13:9 [31']    
[61] 14:15   J.Šileris, J.Repšienė        
 18   Jonas Šileris 
 Jurita Repšienė 
  23:21  23:21      D.Kumar, S.Kliaubienė   3-a vieta
  [73] 15:05   M.Juodvalkis, V.Martinkienė   [112] 17:40   D.Kumar, S.Kliaubienė
 31         16:21  23:21  21:19 [34']    A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:14  21:18 [7']
 M.Juodvalkis, V.Martinkienė        
 2   Mindaugas Juodvalkis 
 Vaida Martinkienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Kareiva, L.Dapševičiūtė    
      [99] 16:50   G.Kareiva, L.Dapševičiūtė  
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:23  21:11  21:17 [37']   5-a vieta
        [113] 17:40   M.Butautas, A.Mažulienė
       M.Butautas, A.Mažulienė     21:16  21:17 [7']
      [100] 16:50   M.Butautas, A.Mažulienė  
       M.Juodvalkis, V.Martinkienė   21:0 [1']  
           
           
         K.Krūminas, G.Krūminienė   7-a vieta
        [114] 17:40   K.Krūminas, G.Krūminienė
         M.Juodvalkis, V.Martinkienė   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Petrošius, V.Slušnienė      
    [85] 15:55   E.Petrošius, V.Slušnienė    
     T.Jarutis, J.Pilypaitė   21:12  15:21  21:19 [31']    
      [101] 16:50   T.Raulinavičius, T.Rakauskaitė  
     G.Bartušis, R.Platakytė     12:21  21:19  23:21 [34']  
    [86] 15:55   T.Raulinavičius, T.Rakauskaitė    
     T.Raulinavičius, T.Rakauskaitė   21:9  21:19 [27']     9-a vieta
        [115] 18:05   V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė
     V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė       21:0
    [87] 15:55   V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė    
     T.Tenikaitis, J.Sereckienė   21:19  21:15 [30']    
      [102] 16:50   V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė  
     M.Loveikis, R.Staupelienė     21:8  21:15 [18']  
    [88] 15:55   J.Šileris, J.Repšienė    
     J.Šileris, J.Repšienė   23:25  21:10  21:18 [36']    
           
         E.Petrošius, V.Slušnienė   11-a vieta
        [116] 18:05   E.Petrošius, V.Slušnienė
         J.Šileris, J.Repšienė   21:12  21:17 [20']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Jarutis, J.Pilypaitė    
      [103] 17:15   G.Bartušis, R.Platakytė  
       G.Bartušis, R.Platakytė   16:21  21:15  21:19 [43']   13-a vieta
        [117] 18:05   G.Bartušis, R.Platakytė
       T.Tenikaitis, J.Sereckienė     21:7  21:14 [20']
      [104] 17:15   T.Tenikaitis, J.Sereckienė  
       M.Loveikis, R.Staupelienė   19:21  22:20  21:7 [37']  
           
           
         T.Jarutis, J.Pilypaitė   15-a vieta
        [118] 18:05   T.Jarutis, J.Pilypaitė
    Dėl 17-32 vietos      M.Loveikis, R.Staupelienė   16:21  21:17  21:18 [32']
         
   K.Kučinskas, K.Freimanaitė      
   K.Kučinskas, K.Freimanaitė   ->      
     K.Kučinskas, K.Freimanaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [89] 15:55   D.Jurgilas, S.Flaksienė  
        23:21  21:13 [28']  
   .      
    ->      
     D.Jurgilas, S.Flaksienė    
   D.Jurgilas, S.Flaksienė     ->    
   D.Jurgilas, S.Flaksienė      
    ->       17-a vieta
        [105] 17:15   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė
          21:14  21:15 [23']
   M.Rimkus, K.Rimkienė      
   M.Rimkus, K.Rimkienė   ->      
     M.Rimkus, K.Rimkienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [90] 15:55   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė  
        21:15  21:19 [26']  
   .      
    ->      
     D.Paulauskas, A.Kirdeikytė    
   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė     ->    
   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė      
    ->    K.Kučinskas, K.Freimanaitė   19-a vieta
        [106] 17:15   K.Kučinskas, K.Freimanaitė
         M.Rimkus, K.Rimkienė   21:11  21:15 [26']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.