Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Velykinis "Volano" badmintono turnyras, Data: 2019-04-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 32       ->        
  [66] 14:15       
 17   Gediminas Kareiva 
 Laura Dapševičiūtė 
    ->      
[58] 13:45         
 16   Kęstutis Kučinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  ->        
    [83] 15:30     
 9   Devender Kumar 
 Skaistė Kliaubienė 
      ->    
 D.Kumar, S.Kliaubienė        
 24       ->        
  [67] 14:40       
 25         ->      
 T.Jarutis, J.Pilypaitė        
 8   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  ->        
      [99] 16:50   
 5   Tomas Raulinavičius 
 Renata Platakytė 
        ->  
 T.Raulinavičius, R.Platakytė        
 28       ->        
  [68] 14:40       
 21         ->      
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 12   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->        
    [84] 15:30     
 13   Darius Jurgilas 
 Sigita Flaksienė 
      ->    
[59] 13:45         
 20   Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
  ->        
  [69] 14:40       
 29         ->      
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė        
 4   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->         1-a vieta
        [111] 17:40 
 3   Vaidas Mackevičius 
 Loreta Šiaučiūnienė 
          ->
 V.Mackevičius, L.Šiaučiūnienė        
 30       ->        
  [70] 14:40       
 19   Paulius Lukošius 
 Diana Darbutienė 
    ->      
[60] 13:45         
 14   Marius Rimkus 
 Marija Rimkienė 
  ->        
    [85] 15:55     
 11   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
      ->    
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 22       ->        
  [71] 14:40       
 27         ->      
 T.Tenikaitis, J.Sereckienė        
 6   Tomas Tenikaitis 
 Jolanta Sereckienė 
  ->        
      [100] 16:50   
 7   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
        ->  
 Ž.Sabulis, M.Petreikytė        
 26       ->        
  [72] 14:40       
 23         ->      
 M.Loveikis, R.Staupelienė        
 10   Mindaugas Loveikis 
 Renata Staupelienė 
  ->        
    [86] 15:55     
 15   Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
      ->    
[61] 14:15         
 18   Jonas Šileris 
 Jurita Repšienė 
  ->       3-a vieta
  [73] 15:05    [112] 17:40 
 31         ->     ->
 M.Juodvalkis, V.Martinkienė        
 2   Mindaugas Juodvalkis 
 Vaida Martinkienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
         
      [101] 16:50   
        ->   5-a vieta
        [113] 17:40 
          ->
      [102] 16:50   
        ->  
           
           
          7-a vieta
        [114] 17:40 
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
    [87] 15:55     
      ->    
      [103] 17:15   
        ->  
    [88] 15:55     
      ->     9-a vieta
        [115] 18:05 
          ->
    [89] 15:55     
      ->    
      [104] 17:15   
        ->  
    [90] 15:55     
      ->    
           
          11-a vieta
        [116] 18:05 
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
      [105] 17:15   
        ->   13-a vieta
        [117] 18:05 
          ->
      [106] 17:15   
        ->  
           
           
          15-a vieta
        [118] 18:05 
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
      [74] 15:05   
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
        [91] 16:25 
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
      [75] 15:05   
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
        [92] 16:25 
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.